notcoin
notcoin-m
BAL/IRT

بالانسر (BAL)

18.09 %
آخرین

قیمت بالانسر

230,038.3260
IRT
حجم کل معاملات
1,115,342.57
حجم معاملات روزانه
241,428,090,850.68
رتبه در بازار
0
تغییرات
18.09 %
کمترین قیمت
193,916.7980
بیشترین قیمت
230,242.3890
حجم کل معاملات 1,115,342.57
حجم معاملات روزانه 241,428,090,850.68
رتبه در بازار
0
تغییرات
18.09 %

ارز دیجیتال بالانسر

با افزایش علاقه کاربران کریپتو به امور مالی غیرمتمرکز (DeFi) طی ماه‌های گذشته، پلتفرم‌های صرافی غیرمتمرکز که راهی برای تبادل دارایی‌های کریپتو و کسب درآمد غیرفعال هستند تا حد زیادی مورد استقبال کاربران قرار گرفته‌اند. 

یکی از این صرافی‌های غیرمتمرکز پروتکل‌های DeFi، پروتکل بالانسر است، یک بازارساز خودکار (AMM) که به لطف قابلیت‌های خلاقانه خود از سایر رقبا متمایز شده و رشد خیره‌کننده‌ای داشته است. در ادامه، با رمز ارز بالانسر و نحوه کارکرد و ویژگی‌های آن آشنا خواهیم شد.

بالانسر (Balancer) چیست؟

بالانسر یک پروتکل بازارساز خودکار، صرافی غیرمتمرکز و استخر نقدینگی است که برای مبادله دارایی‌های دارای استاندارد ERC-20 بدون نیاز به نهادهای متمرکز مورد استفاده قرار می‌گیرد. همه کاربران قادرند که به این پروتکل دسترسی داشته باشد، البته لازم است که حتما یک کیف پول پشتیبانی شده مانند متامسک، کوین بیس ولت، ولت کانکت یا فورت متیک را نصب کرده باشند.

بازارساز خودکار (AMM) در واقع پلتفرمی است که به جای سیستم ثبت پیشنهاد و درخواست که در اکثر صرافی‌های متمرکز استفاده می‌شود، از الگوریتمی خاص برای مدیریت سفارش‌ها استفاده می‌کند. لازم به ذکر است که این الگوریتم برای تعیین ارزش دارایی‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد.

پروتکل بالانسر توسط یک شرکت مشاوره بلاک‌چین به نام BlockScience راه‌اندازی شد و یکی از ده پلتفرم برتر دیفای در اتریوم است و از ژانویه 2021 دارایی‌هایی به ارزش 850 میلیون دلار در آن قفل شده است.

رمز ارز بالانسر (BAL) چیست؟

رمز ارز بالانسر (BAL) چیست؟

توکن BAL یک رمز ارز بر اساس استاندارد ERC-20 در اتریوم است. رمز ارز بالانسر در درجه اول به عنوان نشانه حاکمیتی اکوسیستم مورد استفاده قرار می‌گیرد و دارندگان آن در مورد موضوعات مهم مربوط به پروتکل و محصولات آن حق رای دارند. رمز ارز بالانسر با ارائه نقدینگی به استخرهای پروتکل به دست می‌آید یا می‌توان آن را از صرافی‌های کریپتو خریداری کرد.

بنیانگذاران ارز بالانسر چه کسانی هستند؟

بالانسر تحت عنوان یک پروژه تحقیقاتی در شرکت مشاوره نرم‌افزاری به نام بلاک‌ساینس در سال 2018 و توسط فرناندو مارتینلی و مایک مک دونالد تاسیس شد. فرناندو مارتینلی، یک کارآفرین سریالی است که مهندس امنیت مایک مک دونالد را جهت راه‌اندازی شرکت در بالانسر استخدام کرد.

مارتینلی و مک‌دونالد همچنان مدیرعامل و مدیر عامل شرکت بالانسر لب هستند. کریستن استون  به عنوان مدیر محصول کوین بیس و مدیر عامل آزمایشگاه بالانسر و 30 عضو دیگر نیز برای افزایش پذیرش پروژه، بهینه سازی استفاده از AMM و معرفی ویژگی‌های دائو در این پروژه فعالیت می‌کنند. 

این پروژه در سال 2020، حدود 3 میلیون دلار سرمایه به‌عنوان آزمایشگاه بالانسر جمع‌آوری کرد و حدود 5 میلیون توکن BAL به سرمایه‌گذاران فروخته شد و 25 میلیون ارز بالانسر نیز از مجموع عرضه 100 میلیون توکن، به سهامداران و کارمندان پروژه داده شد. در نهایت 10 میلیون رمز ارز BAL کنار گذاشته شد که نیمی از آن برای صندوق مشارکت‌کنندگان اکوسیستم بالانسر و نیمی برای فروش به سرمایه‌گذاران جدید ذخیره شد.

بالانسر چگونه کار می‌کند؟

بالانسر چگونه کار می‌کند؟

همانطور که اشاره کردیم، پروتکل بالانسر برای تسویه معاملات از دفترچه ثبت سفارش استفاده نمی‌کند بلکه مفهومی به نام استخرهای متعادل‌کننده را معرفی می‌کند که در واقع مجموعه‌ای از دو تا هشت ارز دیجیتال مختلف هستند و نقدینگی مورد نیاز معامله‌گران را تهیه و تامین می‌کنند.

زمانی‌که برای اولین بار یک استخر بالانسر ایجاد می‌شود، نسبت توکن‌ها در این استخرها تنظیم می‌شود. به عنوان مثال، استخری شامل اتر، تتر و رپدبیت‌کوین به ترتیب با نسبت‌های 25٪، 25٪ و 50٪ از ارزش کل آن ایجاد می‌شود.

اگر کاربری معامله‌ای انجام دهد، استخر دوباره متعادل و تنظیم می‌شود. توکن‌های خریداری شده از مجموعه کسر می‌شوند و نسبت‌ دارایی‌های استخر دوباره متعادل می‌شوند. در نتیجه در مثال فوق چنانچه فرد نیمی از اتر را از استخر خارج کرده و مقدار ارز تتر را دو برابر کند، نسبت این دو رمز ارز بازهم در استخر تغییری نکرده و همچنان شامل 25 درصد از ارزش کل استخر هستند. برای انجام معامله، سیستم بالانسر به طور اتومات بهترین قیمت موجود را در بین استخرهای موجود تشخیص و ارائه می‌دهد. 

پروتکل بالانسر برای اطمینان از اینکه معاملات با در نظر گرفتن مقدار معامله، کارمزدها و هزینه‌ گس، بالاترین بازدهی را خواهد داشت از سیستمی به نام Smart Order Routing)) SOR استفاده می‌کند. 

اهمیت ارز بالانسر (BAL) چیست؟

رمز ارز بالانسر (BAL)، برای توزیع عملیات پروژه ضروری است و این اطمینان را ایجاد می‌کند که هیچ نهاد مرکزی درباره نحوه عملکرد پلتفرم تصمیم نخواهد گرفت. بعلاوه بالانسر به عنوان یک مکانیسم تشویقی به کاربرانی که دارایی‌ها را به استخرها می‌سپارند، رمز ارز بالانسر را پاداش می‌دهد. 

با استفاده از مکانیزم veCRV منحنی، دارندگان توکن BAL باید رمز ارزهای خود را تا یک سال قفل کنند تا حق رای‌دهی دریافت کنند. ارز بالانسر بازدهی و قدرت رای بیشتری را برای کاربر فراهم می‌کند.

مانند بسیاری از ارزهای دیجیتال، ارز بالانسر نیز عرضه محدودی دارد و تنها حدود 94 میلیون توکن BAL وجود خواهد داشت. در ابتدا برنامه انتشار بالانسر  به گونه‌ای برنامه‌ریزی شده بود که هر هفته 145000 توکن را برای پاداش استخراج نقدینگی کاربران ضرب کند. در ادامه پس از فعال‌سازی سیستم veBAL در مارس 2022، رویدادهای نصف‌شدن معرفی شدند و بنابرآن مقدار ارز بالانسر جدید که وارد گردش می‌شود، هر چهار سال نصف خواهد شد.

کاربردهای ارز بالانسر چیست؟

کاربردهای ارز بالانسر چیست؟

پروتکل بالانسر به معامله‌گران این اجازه را می‌دهد تا برای متعادل کردن دوباره پرتفوی خود هزینه پرداخته و فرصت‌های آربیتراژ بیشتری را پیدا کنند. هر کاربری که دارایی‌های مبتنی بر اتریوم را دارد، می‌تواند از ارز بالانسر استفاده کند و پاداش‌هایی از آن دریافت کند. این امر به نوبه خود به تریدر اجازه می‌دهد تا در مقابل استخرها معامله کند. در واقع پلتفرم دیفای بالانسر در درجه اول برای تجارت توکن‌های مبنی بر ERC-20 استفاده می‌شود. کاربردهای عمده آن عبارتند از:

 • بوجود آوردن استخر: کاربران می توانند انواعی از استخرهای نقدینگی از جمله استخر خصوصی، عمومی و هوشمند را بسازند.
 • افزودن نقدینگی به استخر: کاربران در ارز بالانسر قادرند نقدینگی به استخر عمومی اضافه کنند و پاداش دریافت کنند.
 • حق رای: دارندگان ارز دیجیتال بالانسر قادرند پیشنهادات حاکمیتی را ارائه داده و به آن‌ها رأی دهند.
 • توسعه: توسعه‌دهندگان ارز دیجیتال می توانند به راحتی برنامه‌های خود را با استفاده از پروتکل بالانسر بسازند.

از کجا و چگونه رمز ارز بالانسر (BAL) بخریم؟

توکن BAL برای خرید و فروش در برخی از صرافی‌های ارز دیجیتال مانند بایننس و کوین‌بیس پرو در دسترس است، بعلاوه با استفاده از برنامه بالانسر نیز می‌توان به ارز بالانسر دست یافت. در ادامه نحوه کسب توکن BAL در بالانسر را با استفاده از کیف پول متامسک شرح می‌دهیم.

 • گام اول

ابتدا باید کیف پول متامسک را دانلود و نصب کنید و آن را با مقدار مناسبی از رمز ارز اتر یا هر رمزارز ERC-20 دیگری که در Balancer پشتیبانی می‌شود شارژ کنید. در ادامه به صفحه معامله ETH/BAL در بالانسر بروید.

 • گام دوم

 از منوی کشویی، دارایی مورد نظر برای معامله با ارز بالانسر را انتخاب کنید. به عنوان مثال اتر را انتخاب کرده و سپس، مقدار توکن BAL را که قصد خرید آن را دارید در کادر پایین ثبت کنید. بالانسر هزینه را برای شما محاسبه کرده و نرخ فعلی را نمایش خواهد داد.

 • گام سوم

جزئیات سفارش را چک کرده و گزینه Connect Wallet را کلیک کنید و کیف پول متامسک را از لیست نمایشی انتخاب کنید. 

 • گام چهارم 

در ادامه پس از انتخاب کیف پول و تایید اتصال به برنامه بالانسر، به صفحه سفارش فرستاده خواهید شد. در صورت اطمینان  از سفارش خود گزینه  سوآپ را انتخاب کنید. متامسک یک بار دیگر ظاهر شده و باید مشخصات سفارش مانند مبلغ و هزینه گس را تأیید کنید. بعد از آن پردازش تراکنش آغاز خواهد شد. پس از تایید همه موارد، رمز ارز بالانسر برای استفاده در حساب متامسک شما خواهد بود. 

آیا ارز بالانسر سرمایه‌گذاری مناسبی است؟

ارز بالانسر، یک ارز دیجیتال با پتانسیل بسیار قوی است و می‌تواند سرمایه‌گذاری خوبی باشد. بنا به برخی دلایل کارشناسان به آینده این توکن امیدوارند. یکی از این موارد این است که طبق پیش‌بینی تحلیلگران معتبر، قیمت رمز ارز بالانسر همچنان در حال رشد است. دیگر اینکه پلتفرم بالانسر به طور مداوم در بین 10 صرافی غیرمتمرکز برتر کریپتو قرار دارد. 

پروتکل بالانسر یک سرویس رمزنگاری منحصربه‌فرد ارائه می‌دهد که در آن کاربر قادر است پاداش نقدینگی را از استخرهای چند توکنی کسب کند. همگام با بلوغ صنعت دیفای و ارائه محصولات پیچیده‌تر، معامله‌گران اغلب در پی فرصتی برای کسب درآمد از محصولات جدید هستند. در این زمینه بالانسر با استخرهای چند توکنی خود، به ویژه استخرهای مدیریت شده، فرصت مناسبی برای پاسخگویی به این خواسته کاربران دارد.

جمع بندی

از زمانی که برای اولین بار ارز بالانسر در مارس 2020 راه اندازی شد، به تدریج رشد کرد و در حال حاضر این پروتکل نهمین صرافی غیرمتمرکز بزرگ از نظر حجم معاملات و هشتمین برنامه بزرگ دیفای اتریوم از نظر ارزش کل قفل شده است. 

اما این پروژه هنوز در ابتدای راه است و در آینده چشم‌انداز روشنی خواهد داشت. در ماه‌ها و سال‌های پیش‌رو، توسعه آن بر روی حرکت به سمت نسخه‌های نقره‌ای و طلایی برنامه متمرکز خواهد بود که دو‌ نوآوری و ارتقا برنامه‌ریزی‌شده در پلتفرم بالانسر هستند.

با انتشار نسخه نقره‌ای، بهینه‌سازی گس انجام می‌شود و انعطاف‌پذیری بیشتری در اپراتورهای استخر فراهم می‌شود، در حالی که با ارائه نسخه طلایی ویژگی‌های جدیدی مانند مکانیسم نقدینگی جدید عجیب را معرفی خواهند کرد.

ارز های پیشنهادی صرافکس:

خرید تتر

خرید بیت کوین

خرید پولکادات

سوالات متداول

آیا ارز بالانسر ایمن است؟

این پروتکل با سرویس امنیتی غیرمتمرکز Guardicore برای اطمینان از امنیت وبسایت همکاری کرده و برای ورود به سیستم نیز به احراز هویت 2FA نیاز دارید.

با این رمز ارز معامله‌گران می‌توانند از جفت‌ها و استخرهای مبادله فعلی استفاده کرده و استخرهای خود را نیز راه‌اندازی کنند.

BALBAL

IRTIRT

قیمت تقریبی یک بالانسر
230,038.326 usd
BAL/IRT

BAL

230,038.3260
IRT
بالانسر
18.09 %
BALBAL

IRTIRT

قیمت تقریبی یک بالانسر
230,038.326 usd
حجم کل معاملات
1,115,342.57
حجم معاملات روزانه
241,428,090,850.68
رتبه در بازار
0
تغییرات
18.09 %
کمترین قیمت
193,916.7980
بیشترین قیمت
230,242.3890
حجم کل معاملات 1,115,342.57
حجم معاملات روزانه 241,428,090,850.68
رتبه در بازار
0
تغییرات
18.09 %

ارز دیجیتال بالانسر

با افزایش علاقه کاربران کریپتو به امور مالی غیرمتمرکز (DeFi) طی ماه‌های گذشته، پلتفرم‌های صرافی غیرمتمرکز که راهی برای تبادل دارایی‌های کریپتو و کسب درآمد غیرفعال هستند تا حد زیادی مورد استقبال کاربران قرار گرفته‌اند. 

یکی از این صرافی‌های غیرمتمرکز پروتکل‌های DeFi، پروتکل بالانسر است، یک بازارساز خودکار (AMM) که به لطف قابلیت‌های خلاقانه خود از سایر رقبا متمایز شده و رشد خیره‌کننده‌ای داشته است. در ادامه، با رمز ارز بالانسر و نحوه کارکرد و ویژگی‌های آن آشنا خواهیم شد.

بالانسر (Balancer) چیست؟

بالانسر یک پروتکل بازارساز خودکار، صرافی غیرمتمرکز و استخر نقدینگی است که برای مبادله دارایی‌های دارای استاندارد ERC-20 بدون نیاز به نهادهای متمرکز مورد استفاده قرار می‌گیرد. همه کاربران قادرند که به این پروتکل دسترسی داشته باشد، البته لازم است که حتما یک کیف پول پشتیبانی شده مانند متامسک، کوین بیس ولت، ولت کانکت یا فورت متیک را نصب کرده باشند.

بازارساز خودکار (AMM) در واقع پلتفرمی است که به جای سیستم ثبت پیشنهاد و درخواست که در اکثر صرافی‌های متمرکز استفاده می‌شود، از الگوریتمی خاص برای مدیریت سفارش‌ها استفاده می‌کند. لازم به ذکر است که این الگوریتم برای تعیین ارزش دارایی‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد.

پروتکل بالانسر توسط یک شرکت مشاوره بلاک‌چین به نام BlockScience راه‌اندازی شد و یکی از ده پلتفرم برتر دیفای در اتریوم است و از ژانویه 2021 دارایی‌هایی به ارزش 850 میلیون دلار در آن قفل شده است.

رمز ارز بالانسر (BAL) چیست؟

رمز ارز بالانسر (BAL) چیست؟

توکن BAL یک رمز ارز بر اساس استاندارد ERC-20 در اتریوم است. رمز ارز بالانسر در درجه اول به عنوان نشانه حاکمیتی اکوسیستم مورد استفاده قرار می‌گیرد و دارندگان آن در مورد موضوعات مهم مربوط به پروتکل و محصولات آن حق رای دارند. رمز ارز بالانسر با ارائه نقدینگی به استخرهای پروتکل به دست می‌آید یا می‌توان آن را از صرافی‌های کریپتو خریداری کرد.

بنیانگذاران ارز بالانسر چه کسانی هستند؟

بالانسر تحت عنوان یک پروژه تحقیقاتی در شرکت مشاوره نرم‌افزاری به نام بلاک‌ساینس در سال 2018 و توسط فرناندو مارتینلی و مایک مک دونالد تاسیس شد. فرناندو مارتینلی، یک کارآفرین سریالی است که مهندس امنیت مایک مک دونالد را جهت راه‌اندازی شرکت در بالانسر استخدام کرد.

مارتینلی و مک‌دونالد همچنان مدیرعامل و مدیر عامل شرکت بالانسر لب هستند. کریستن استون  به عنوان مدیر محصول کوین بیس و مدیر عامل آزمایشگاه بالانسر و 30 عضو دیگر نیز برای افزایش پذیرش پروژه، بهینه سازی استفاده از AMM و معرفی ویژگی‌های دائو در این پروژه فعالیت می‌کنند. 

این پروژه در سال 2020، حدود 3 میلیون دلار سرمایه به‌عنوان آزمایشگاه بالانسر جمع‌آوری کرد و حدود 5 میلیون توکن BAL به سرمایه‌گذاران فروخته شد و 25 میلیون ارز بالانسر نیز از مجموع عرضه 100 میلیون توکن، به سهامداران و کارمندان پروژه داده شد. در نهایت 10 میلیون رمز ارز BAL کنار گذاشته شد که نیمی از آن برای صندوق مشارکت‌کنندگان اکوسیستم بالانسر و نیمی برای فروش به سرمایه‌گذاران جدید ذخیره شد.

بالانسر چگونه کار می‌کند؟

بالانسر چگونه کار می‌کند؟

همانطور که اشاره کردیم، پروتکل بالانسر برای تسویه معاملات از دفترچه ثبت سفارش استفاده نمی‌کند بلکه مفهومی به نام استخرهای متعادل‌کننده را معرفی می‌کند که در واقع مجموعه‌ای از دو تا هشت ارز دیجیتال مختلف هستند و نقدینگی مورد نیاز معامله‌گران را تهیه و تامین می‌کنند.

زمانی‌که برای اولین بار یک استخر بالانسر ایجاد می‌شود، نسبت توکن‌ها در این استخرها تنظیم می‌شود. به عنوان مثال، استخری شامل اتر، تتر و رپدبیت‌کوین به ترتیب با نسبت‌های 25٪، 25٪ و 50٪ از ارزش کل آن ایجاد می‌شود.

اگر کاربری معامله‌ای انجام دهد، استخر دوباره متعادل و تنظیم می‌شود. توکن‌های خریداری شده از مجموعه کسر می‌شوند و نسبت‌ دارایی‌های استخر دوباره متعادل می‌شوند. در نتیجه در مثال فوق چنانچه فرد نیمی از اتر را از استخر خارج کرده و مقدار ارز تتر را دو برابر کند، نسبت این دو رمز ارز بازهم در استخر تغییری نکرده و همچنان شامل 25 درصد از ارزش کل استخر هستند. برای انجام معامله، سیستم بالانسر به طور اتومات بهترین قیمت موجود را در بین استخرهای موجود تشخیص و ارائه می‌دهد. 

پروتکل بالانسر برای اطمینان از اینکه معاملات با در نظر گرفتن مقدار معامله، کارمزدها و هزینه‌ گس، بالاترین بازدهی را خواهد داشت از سیستمی به نام Smart Order Routing)) SOR استفاده می‌کند. 

اهمیت ارز بالانسر (BAL) چیست؟

رمز ارز بالانسر (BAL)، برای توزیع عملیات پروژه ضروری است و این اطمینان را ایجاد می‌کند که هیچ نهاد مرکزی درباره نحوه عملکرد پلتفرم تصمیم نخواهد گرفت. بعلاوه بالانسر به عنوان یک مکانیسم تشویقی به کاربرانی که دارایی‌ها را به استخرها می‌سپارند، رمز ارز بالانسر را پاداش می‌دهد. 

با استفاده از مکانیزم veCRV منحنی، دارندگان توکن BAL باید رمز ارزهای خود را تا یک سال قفل کنند تا حق رای‌دهی دریافت کنند. ارز بالانسر بازدهی و قدرت رای بیشتری را برای کاربر فراهم می‌کند.

مانند بسیاری از ارزهای دیجیتال، ارز بالانسر نیز عرضه محدودی دارد و تنها حدود 94 میلیون توکن BAL وجود خواهد داشت. در ابتدا برنامه انتشار بالانسر  به گونه‌ای برنامه‌ریزی شده بود که هر هفته 145000 توکن را برای پاداش استخراج نقدینگی کاربران ضرب کند. در ادامه پس از فعال‌سازی سیستم veBAL در مارس 2022، رویدادهای نصف‌شدن معرفی شدند و بنابرآن مقدار ارز بالانسر جدید که وارد گردش می‌شود، هر چهار سال نصف خواهد شد.

کاربردهای ارز بالانسر چیست؟

کاربردهای ارز بالانسر چیست؟

پروتکل بالانسر به معامله‌گران این اجازه را می‌دهد تا برای متعادل کردن دوباره پرتفوی خود هزینه پرداخته و فرصت‌های آربیتراژ بیشتری را پیدا کنند. هر کاربری که دارایی‌های مبتنی بر اتریوم را دارد، می‌تواند از ارز بالانسر استفاده کند و پاداش‌هایی از آن دریافت کند. این امر به نوبه خود به تریدر اجازه می‌دهد تا در مقابل استخرها معامله کند. در واقع پلتفرم دیفای بالانسر در درجه اول برای تجارت توکن‌های مبنی بر ERC-20 استفاده می‌شود. کاربردهای عمده آن عبارتند از:

 • بوجود آوردن استخر: کاربران می توانند انواعی از استخرهای نقدینگی از جمله استخر خصوصی، عمومی و هوشمند را بسازند.
 • افزودن نقدینگی به استخر: کاربران در ارز بالانسر قادرند نقدینگی به استخر عمومی اضافه کنند و پاداش دریافت کنند.
 • حق رای: دارندگان ارز دیجیتال بالانسر قادرند پیشنهادات حاکمیتی را ارائه داده و به آن‌ها رأی دهند.
 • توسعه: توسعه‌دهندگان ارز دیجیتال می توانند به راحتی برنامه‌های خود را با استفاده از پروتکل بالانسر بسازند.

از کجا و چگونه رمز ارز بالانسر (BAL) بخریم؟

توکن BAL برای خرید و فروش در برخی از صرافی‌های ارز دیجیتال مانند بایننس و کوین‌بیس پرو در دسترس است، بعلاوه با استفاده از برنامه بالانسر نیز می‌توان به ارز بالانسر دست یافت. در ادامه نحوه کسب توکن BAL در بالانسر را با استفاده از کیف پول متامسک شرح می‌دهیم.

 • گام اول

ابتدا باید کیف پول متامسک را دانلود و نصب کنید و آن را با مقدار مناسبی از رمز ارز اتر یا هر رمزارز ERC-20 دیگری که در Balancer پشتیبانی می‌شود شارژ کنید. در ادامه به صفحه معامله ETH/BAL در بالانسر بروید.

 • گام دوم

 از منوی کشویی، دارایی مورد نظر برای معامله با ارز بالانسر را انتخاب کنید. به عنوان مثال اتر را انتخاب کرده و سپس، مقدار توکن BAL را که قصد خرید آن را دارید در کادر پایین ثبت کنید. بالانسر هزینه را برای شما محاسبه کرده و نرخ فعلی را نمایش خواهد داد.

 • گام سوم

جزئیات سفارش را چک کرده و گزینه Connect Wallet را کلیک کنید و کیف پول متامسک را از لیست نمایشی انتخاب کنید. 

 • گام چهارم 

در ادامه پس از انتخاب کیف پول و تایید اتصال به برنامه بالانسر، به صفحه سفارش فرستاده خواهید شد. در صورت اطمینان  از سفارش خود گزینه  سوآپ را انتخاب کنید. متامسک یک بار دیگر ظاهر شده و باید مشخصات سفارش مانند مبلغ و هزینه گس را تأیید کنید. بعد از آن پردازش تراکنش آغاز خواهد شد. پس از تایید همه موارد، رمز ارز بالانسر برای استفاده در حساب متامسک شما خواهد بود. 

آیا ارز بالانسر سرمایه‌گذاری مناسبی است؟

ارز بالانسر، یک ارز دیجیتال با پتانسیل بسیار قوی است و می‌تواند سرمایه‌گذاری خوبی باشد. بنا به برخی دلایل کارشناسان به آینده این توکن امیدوارند. یکی از این موارد این است که طبق پیش‌بینی تحلیلگران معتبر، قیمت رمز ارز بالانسر همچنان در حال رشد است. دیگر اینکه پلتفرم بالانسر به طور مداوم در بین 10 صرافی غیرمتمرکز برتر کریپتو قرار دارد. 

پروتکل بالانسر یک سرویس رمزنگاری منحصربه‌فرد ارائه می‌دهد که در آن کاربر قادر است پاداش نقدینگی را از استخرهای چند توکنی کسب کند. همگام با بلوغ صنعت دیفای و ارائه محصولات پیچیده‌تر، معامله‌گران اغلب در پی فرصتی برای کسب درآمد از محصولات جدید هستند. در این زمینه بالانسر با استخرهای چند توکنی خود، به ویژه استخرهای مدیریت شده، فرصت مناسبی برای پاسخگویی به این خواسته کاربران دارد.

جمع بندی

از زمانی که برای اولین بار ارز بالانسر در مارس 2020 راه اندازی شد، به تدریج رشد کرد و در حال حاضر این پروتکل نهمین صرافی غیرمتمرکز بزرگ از نظر حجم معاملات و هشتمین برنامه بزرگ دیفای اتریوم از نظر ارزش کل قفل شده است. 

اما این پروژه هنوز در ابتدای راه است و در آینده چشم‌انداز روشنی خواهد داشت. در ماه‌ها و سال‌های پیش‌رو، توسعه آن بر روی حرکت به سمت نسخه‌های نقره‌ای و طلایی برنامه متمرکز خواهد بود که دو‌ نوآوری و ارتقا برنامه‌ریزی‌شده در پلتفرم بالانسر هستند.

با انتشار نسخه نقره‌ای، بهینه‌سازی گس انجام می‌شود و انعطاف‌پذیری بیشتری در اپراتورهای استخر فراهم می‌شود، در حالی که با ارائه نسخه طلایی ویژگی‌های جدیدی مانند مکانیسم نقدینگی جدید عجیب را معرفی خواهند کرد.

ارز های پیشنهادی صرافکس:

خرید تتر

خرید بیت کوین

خرید پولکادات

سوالات متداول

آیا ارز بالانسر ایمن است؟

این پروتکل با سرویس امنیتی غیرمتمرکز Guardicore برای اطمینان از امنیت وبسایت همکاری کرده و برای ورود به سیستم نیز به احراز هویت 2FA نیاز دارید.

با این رمز ارز معامله‌گران می‌توانند از جفت‌ها و استخرهای مبادله فعلی استفاده کرده و استخرهای خود را نیز راه‌اندازی کنند.

خانه

بازار

معامله

تبدیل

کیف پول