بازار پیش عرضه همستر

همستر رو قبل از لیست شدن بگیر!

پیش

خرید

پیش

فروش
نات کوین

نات کوین

NOT

آخرین قیمت NOT

929.68875 IRT

-3.1298198 IRT
-0.34 %
(1 روز)
اطلاعات بازار NOT
1,418.441508M

IRT

1,322,755.5396801M

IRT

31
-0.34 %

کمترین قیمت

911.55792

IRT

بیشترین قیمت

953.631735

IRT

درباره ارز دیجیتال نات کوین (NOT)

خرید و فروش نات کوین

نات کوین، رمزارزی که در ابتدا شاید هیچکس فکر نمی کرد جدی شود ولی با اعلام پشتیبانی بایننس از این پروژه و لیست شدنش در آن، داستان این رمز ارز جنجالی جدی شد. در لحظه نوشتن این مقاله، نات کوین در بزرگترین صرافی های دنیا لیست شده و حرید و فروش نات کوین در صرافکس هم امکان پذیر است.

نات کوین چیست؟

نات کوین ابتدا به شکل یک بازی و سرگرمی تحت یک بات در تلگرام شروع شد. به این ترتیب که شما بعد از راه اندازی بات تلگرامی نات کوین، با زدن روی صفحه نمایش گوشی ارز دیجیتال دریافت می کردید. سادگی کار با تلگرام و انجام این وظیفه، باعث شد تا بیش از 30 میلیون نفر در سراسر دنیا این کار را انجام داده و نات کوین رایگان دریافت کنند.

یکی از دلایلی که صرافی های بزرگ علاقه و رقابت زیادی در لیست کردن این پروژه داشتند هم همین تعداد بالای استفاده کنندگان از نات کوین و کاربران فعال آن بود. تصور کنید به یک باره پتانسیل جذب 30-40 میلیون کاربر را داشتید، آیا شما جای صرافی های ارز دیجیتال بودید به نات کوین روی خوش نشان نمی دادید؟ ضمن این که علاوه بر جذب کاربر از خرید و فروش نات کوین هم می توانید درآمدزایی کنید!

خرید و فروش نات کوین
رمزارز نات کوین (NOT) را در صرافی ارز دیجیتال صرافکس معامله کنید.

نحوه خرید وفروش نات کوین:

به 2 روش می توانید نات کوین را خرید و فروش کنید:

1- خرید و فروش نات کوین در صرافکس

شما می توانید  با واریز تومان یا تتر به صرافکس، در بخش تبدیل فوری بلافاصله آن ها را به نات تبدیل کنید. برای فروش نات کوین هم می توانید خیلی راحت برعکس این فرایند را انجام دهید و تتر یا تومان دریافت کنید. امکان سفارش گذاری و معامله حرفه ای هم برای این رمز ارز فراهم شده است.

2- خرید و فروش نات کوین از صرافی های خارجی

صرافی های ارز دیجیتال خارجی امکانات خوبی برای کاربران خود فراهم کرده اند و شما می توانید خرید و فروش نات کوین را در صرافی های بایننس، کوکوین و…  هم انجام دهید. مشکل قدیمی کاربران ایرانی در این صرافی ها وجود تحریم ها و احتمال بلوکه شدن دارایی ها است. اگر حساب وریفای شده در صرافی های خارجی دارید و به امکانات دور زدن آی پی هم احتمالا مجهز هستید میتوانید از صرافکس خرید تتر را انجام داده و با خیال راحت به صرافی های خارجی مراجعه و خرید و فروش نات کوین را انجام دهید.

انتقال نات کوین به والت شخصی:

شما با خرید ارز نات کوین از صرافی ارز دیجیتال صرافکس امکان واریز به صرافکس و همچنین برداشت مستقیم به والت شخصی خود را دارید. برای این کار  می بایست ابتدا رمزارز نات کوین را به یک کیف پول که نات کوین را پشتیبانی می کند، اضافه کنید. یکی از رایج ترین والت ها برای اضافه کردن ارزهای روی بستر بلاکچین تلگرام (Open network)، کیف پول تون کیپر (Ton Keeper) است.

اگر با روش اضافه کردن نات کوین به کیف پول تون کیپر آشنایی ندارید، حتما قبل از انجام این کار درباره آن مطالعه کنید. بعد از اضافه کردن نات کوین به تون کیپر (یا هر کیف پول معتبر دیگری که نات کوین را ساپورت می کند) می توانید آدرس والت نات کوین خود را دریافت کنید و در بخش برداشت رمز ارز نات کوین در حساب کاربری خودتان در صرافکس آن را وارد کنید تا به صورت آنی به والت شخصی شما منتقل شوند.

آیا نات کوین رمز ارز معتبری است؟

نات کوین روی شبکه به شدت در حال رشد تلگرام و با پشتیبانی غیر مستقیم آن ها کار خود را شروع کرده است. این پروژه باعث شد خیلی کاربران جدید به فضای رمزارزها اضافه شوند و قطعا وقتی صحبت از حمایت تلگرام با بیش از یک میلیارد کاربر است، حتماً نات کوین هم معتبر است.

قیمت ارز نات کوین

شما می توانید قیمت لحظه ای نات کوین را به دلار و به تومان در صرافکس مشاهده بفرمایید.

 

سوالات متداول

ارز نات کوین چیست؟

ارز نات کوین (NOT) یک بات تلگرامی است که روی شبکه بلاکچین تلگرام کار می کند. حتما قبل از خرید نات کوین به اندازه کافی درباره آن مطالعه کنید.

آیا ارز دیجیتال نات کوین آینده‌ای دارد؟

پاول دوروف بنیان گذار تلگرام اعلام کرده است که معادل حدود 7 میلیون دلار نات کوین در والت خود نگهداری می کند و تا زمانی که قیمت آن به 700 میلیون دلار نرسد آن ها را نخواهد فروخت. به نظر می رسد این اظهار نظر میتواند آینده روشنی را برای نات کوین متصور سازد.

محاسبه قیمت NOT

خرید
NOT

NOT

1 NOT 938.9856375 IRT
آخرین به روز رسانی در