notcoin
notcoin-m
ONE/IRT

هارمونی (ONE)

13.35 %
آخرین

قیمت هارمونی

1,270.154644
IRT
حجم کل معاملات
133,234,087.11
حجم معاملات روزانه
160,886,435,115.90
رتبه در بازار
0
تغییرات
13.35 %
کمترین قیمت
1,117.790919
بیشترین قیمت
1,296.709774
حجم کل معاملات 133,234,087.11
حجم معاملات روزانه 160,886,435,115.90
رتبه در بازار
0
تغییرات
13.35 %

ارز دیجیتال هارمونی

اولین بار پروژه ارز هارمونی در ماه می سال 2019 به عرضه اولیه IEO و در صرافی Binance معرفی شد. این پروژه نیز مانند اکثر پروژه‌های ارز دیجیتال یک پلتفرم غیرمتمرکز بلاک چینی را به کاربران خود ارائه می‌دهد که با هدف تمرکززدایی و مقیاس پذیری شروع به کار کرده است.

همچنین مدیران تیم پروژه ارز هارمونی این وعده را به کاربران خود داده اند که انتقالات و کارمزد ها با مقدار حداقلی خود صورت گیرد تا زیر ساختی برای اقتصاد غیرمتمرکز در آینده باشد. توکن بومی این شبکه با نام ONE یکی از مزایای این شبکه بلاک چینی به شمار می‌رود که امکان استفاده و پرداخت آن به صورت‌های گوناگون وجود دارد.

مشخصات ارز دیجیتال هارمونی one

علامت اختصاری: One

خالق و تاریخ پیدایش:  استفان تسه، 2019

پرکاربردترین شبکه های انتقال: L1

عرضه حداکثر (max-supply): 441 million

کاربرد ارز هارمونی

 • افراد دارنده این توکن، مدیران این شبکه به حساب می‌آیند و می‌توانند در رای گیری‌های مربوط به سازمان مشارکت داشته باشند.
 • امکان پرداخت هرگونه فی یا کارمزدهای مختلف با استفاده از ONE در این شبکه وجود دارد.
 • کاربران می‌توانند با استفاده از فرآیند استیکینگ ( Stacking ) پاداش دریافت کرده انگیزه و اشتیاق لازم برای ادامه استیکنگ را کسب می‌کنند تا امنیت این شبکه را بهبود ببخشند.

کاربرد ارز هارمونی

در ماه می سال 2019 پروژه Harmony به وسیله استفان تسه که مدیریت این پلتفرم را بر عهده داشت، آغاز به کار کرد. Harmony یک شبکه بلاک چینی است که به منظور توسعه برنامه های غیرمتمرکز و کاربردی گوناگون طراحی شده است. شبکه ارز دیجیتال هارمونی برای نخستین بار در صرافی بایننس به شکل عرضه اولیه ارائه شد که در همان روزهای اول توانست تا 18 میلیون دلار سرمایه کسب کند

تاکنون قیمت این ارز دیجیتال از زمانه عرضه رشد آن چنانی را به خود ندیده و به مدت زیادی قیمت آن در حد ثابتی در حال نوسان بوده است البته در اوایل سال 2021 و تحت تاثیر بازار صعودی ارزهای دیجیتال، قیمت این ارز دیجیتال نیز مانند خیلی از ارزهای دیگر سیر صعودی را تجربه کرده و در ماه مارس 2021 به بالاترین حد خود رسید و رکورد جدیدی را در تاریخ نه چندان طولانی خود ثبت کرد.

چه کسانی بنیان گذاران هارمونی هستند؟

شبکه هارمونی توسط یک تیم 13 نفره متشکل از متخصصین رمزنگاری، توسعه نرم افزار و بازاریابی ایجاد و توسعه داده شده است که استفان تسه در راس تیم به عنوان موسس، بنیان گذار و مدیرعامل قرار دارد.

بنیان گذاران ارز دیجیتال هارمونی

استفان تسه (Stephen Tse) : او دکترای رمزنگاری را از دانشگاه پنسیلوانیای آمریکا دارد. تسه سابقه فعالیت در شرکت‌های گوگل و مایکروسافت را در کارنامه خود دارد. او پس از مایکروسافت ابتدا در سال۲۰۰۶، به مدت پنج سال در گوگل به‌عنوان مهندس ارشد کار خود را آغاز کرد و در سال ۲۰۱۴ به شرکت اپل پیوست که به عنوان یکی از مهندسین اصلی اپل برگزیده شد. تسه در سال ۲۰۱۷، پروژه هارمونی را به همراه 12 تن از متخصصین سابق شرکت های بزرگی مانند امازون، اپل و گوگل بنیان‌گذاری کرد.

اهداف بلند مدت پروژه ارز هارمونی

 1. از بین بردن محدودیت‌های موجود در تبدیل ارزهای دیجیتال به ارزی قابل مبادله یکی از اهداف مهم ارز Harmony به شمار می‌رود. هارمونی قصد دارد تا با استفاده از فناوری شاردینگ نه تنها امنیت اعتبارسنجی اطلاعات و تراکنش ها، بلکه وضعیت این بلاک چین را نیز پوشش دهد.

رهایی از سبک مدولار و تجمع مقیاس پذیری روشی است که برای این پروسه پیشنهاد شده است.

 1. هدفی دیگری که ارز هارمونی آن را دنبال می‌کند، داشتن تعداد تراکنش‌های بیشتری نسبت به شبکه‌های دیگر است که به Harmony این امکان را می‌دهد؛ از دیگر رقبای خود متمایز بوده و به بهبود عملکرد صرافی‌های غیرمتمرکز و همین طور بازی ها کمک کند.
 2. بهبود میزان مصرف انرژی و همچنین سرعت با استفاده از روش اجماع و پروتکل FBFT برای پردازش چندین‌لایه تراکنش ها به منظور انتقال هرچه سریعتر پیام ها و اجماع در توپولوژی شبکه.

شبکه Harmony به گونه‌ای بهینه و طراحی شده است که، پروتکل آن رنج گسترده‌تری در اجماع داشته باشد و همین موضوع به خودی خود به تمرکززدایی بیشتر کمک می‌کند.

توکن ONE چیست؟

ویژگی های توکن ONE

همانطور که پیشتر نیز گفته شد این توکن یکی از مزایای شبکه Harmony به شمار می‌آید که به وسیله‌ی آن می‌توان پرداخت‌های مختلف از جمله هزینه کارمزد ها در این شبکه را انجام داد. از ویژگی‌های مهم ارز هارمونی وان نیز می‌توان به موارد زیر اشاره کرد :

 • اثبات سهام تاثیرگذار
 • کاملا مقیاس پذیر
 • زیرساخت خوب برای یک شبکه مقیاس پذیر
 • بهره‌گیری از روش شاردینگ

ارز هارمونی برای افزایش امنیت شبکه خود و اعتبارسنجی از تابع تصادفی VRF استفاده می‌کند همچنین این شبکه برنامه‌ای ویژه با عنوان Harmony Grant را نیز دارد که برای حمایت از نوآوری و جذب مشتری در این پروژه ارائه شده است.

کیف پول برای ذخیره هارمونی

وظیفه‌ پروتکل شاردینگ در شبکه‌ هارمونی چیست؟

شاردینگ به روشی می‌گویند در آن توسعه دهندگان برای افزایش میزان سرعت تراکنش ها در پلتفرم‌های مبتنی بر بلاک چین استفاده می‌کنند. یکی از ارزهای دیجیتال شناخته شده که از این فناوری بهره می‌برد رمزارز زیلیکا (ZILICA) نام دارد که هر کدام از این شارد ها قابلیت پردازش بخشی از این تراکنش ها را دارند.

مشکلی که ارز هارمونی با این روش دارد این است که منابع ذخیره اطلاعات در این روش به صورت تقسیم نشده هستند و این قضیه باعث می‌شود تا دستگاه‌هایی که دسترسی محدودی به منابع دارند در فعالیت‌های شبکه نتوانند شرکت کنند و همینطور ریسک حملات تک شاردی نیز به مقدار قابل توجهی افزایش یابد.

برای حل این مشکل شبکه‌ Harmony از روشی با عنوان دیپ شاردینگ استفاده می‌کند که ویژگی‌های زیر را داراست :

 • بهبود ظرفیت پردازش موازی و همچنین عملکرد سیستم
 • شاردینگ در تراکنش ها و در لایه‌های اجماع
 • شناسایی نود ها توسط نودهای دیگر و اجماع تراکنش ها به صورت گروهی
 • عدم نیاز به ذخیره کل بلاک چین توسط تمامی نود ها که نودهای کوچکتر نیز بتوانند در انجام تراکنش نقشی داشته باشند.

بهترین کیف پول هارمونی

بعد از اینکه هر ارز دیجیتالی را خریداری می‌کنید، یقینا شما به کیف پول دیجیتالی نیاز خواهید داشت تا بتوانید ارز خریداری شده خود را ذخیره کنید. وقتی صحبت از کیف پول برای ارز دیجیتال میشود مثل همیشه بهترین انتخاب کیف پول سخت افزاری است که پرچم داران آن محصولات پرقدرت Ledger و Trezor هستند. یکی از نقاط قوت این نوع کیف پول ها محافظت تمام و کمال از دارایی کاربران در برابر انواع حملات می باشد. حتی در صورت دزدیده شدن یا خراب شدن کیف پول میتوان با استفاده از عبارات مخصوص دارایی خود بازیابی کنند.

اما همیشه هم نیاز به هزینه نیست امروزه کیف پول های نرم افزاری به طور وسیعی توسعه پیدا کرده اند. مهم ترین مقیاس سنجش این دسته از کیف پول ها به ترتیب امنیت، دسترسی آسان و رابط کاربری آن است. از بهترین کیف پول های نرم افزاری می توان از تراست والت Trust Wallet، متامسک MetaMask، اتمیک والت Atomic Wallet و کوینومی Coinomi نام برد. کیف پول‌هایی که این شبکه برای ذخیره پیشنهاد داده است عبارت اند از :

 • اتریوم Ethereum
 • تراست والت Trust Wallet
 • لجر Ledger
 • گواردا Guarda
 • بایننس Binance
 • اسندکس Acendex
 • مث والت Math Wallet
 • مون استیک Moon Stake

بهترین کیف پول ارز دیجیتال هارمونی

خرید هارمونی

امروزه با توجه به محبوبیت و معروفیت ارزهای دیجیتالی در بین مردم، اما ارزهای دیجیتالی معروف مانند اتریوم، بیت کوین و غیره، با مشکلات و چالش هایی قبیل محدودیت و مقیاس پذیری و همچنین نارضایتی کاربران خود مواجه هستند. ارز ONE نیز با هدف از بین بردن این چالش ها و نارضایتی ها اجرایی شد. در این مقاله از از وبسایت صرافکس قصد داریم تا به بررسی مبحث خرید و فروش ONE بپردازیم، با ما بمانید.

نحوه خرید هارمونی در صرافکس

شما برای خرید هارمونی از صرافکس می توانید به ترتیب مراحل زیر را طی کنید:

 • ورود به صفحه ثبت نام وبسایت صرافکس
 • ثبت اطلاعات و مشخصات واقعی خودتان
 • ارسال مدارک احراز هویت
 • تایید شدن توسط سامانه برای مبادلات و خرید ONE
 • در این مرحله برای خرید آن کافیست تا به صفحه ارز دیجیتال مورد نظر رفته و سفارش خرید هارمونی خود را به ثبت برسانید
 • مشخص کردن مقدار خرید
 • تکمیل فرآیند خرید
 • تسویه اتوماتیک و دریافت بعد از خرید ONE

فرآیند معامله خرید این ارز در وبسایت صرافکس کاملا خودکار بوده و شما تنها کافی است تا سفارش خود را به ثبت برسانید.

نحوه خرید هارمونی

قیمت هارمونی

قیمت هارمونی را به صورت لحظه ای می‌‎توانید در بالا صفحه مشاهده کنید. کوین آن یعنی ONE در رتبه 141 بازار ارزهای دیجیتال قرار گرفته است. حجم معاملات آن در طول یک شبانه روز حدود 21 میلیون دلار و ارزش بازار آن 248  دلار است. اوج قیمتی ONE را می توان در تاریخ اکتبر 2021 با قیمت حدودا 0.37902 دلار  دانست. کمترین ارزش قیمتی آن را هم می‌توان 0.001273 در مارچ 2020 دانست.

یکی از عواملی که در قیمت هارمونی تاثیرگذار است، دامیننس آن است. دامیننس به معنای میزان سهم ارز نسبت به کل بازار است. در حقیقیت دامیننس هارمونی که 0.2 است، نشان دهنده میزان سهم ارز ONE در کل بازار کریپتوکارنسی است. لازم به ذکر است حداکثر تعداد واحدهای هارمونی 13,156,044,840 است.

پیش بینی آینده ارز ONE

هنگامی که ارز هارمونی برای نخستین بار عرضه شد، ارزشی معادل 0.083  دلار می‌بود. بر طبق پیش‌بینی‌هایی که از سوی بسیاری از کانال‌های معتبر مطرح شده، ارز Harmony از دسته کم ارزش ترین ارزهای دیجیتالی در بازار رمزارز هاست. آن‌ها برا این باورند که این پلتفرم جای رشد زیادی داشته و احتمال می‌رود تا سال 2025 به ارزشی معادل 3 الی 5 دلار نیز برسد. البته این کانال ها فاکتورهای ذیل را نیز برای رشد هرچه بیشتر ارز دیجیتال هارمونی حیاتی می‌بینند :

 • همکاری با دیگر رمزارز ها که می‌تواند اعتبار و ارز این پروژه را بالاتر ببرد
 • توسعه تیم تخصصی، با برگزاری کارگاه‌های آموزش و دوره ها

با توجه به اینکه تیم توسعه دهنده این رمز ارز، در حال تلاش است تا بتواند این پلتفرم را به یکی از بهترین شبکه‌های بلاکچینی بازار کریپتوکارنسی تبدیل کند. با توجه به آپدیت‌های بزرگ شبکه هارمونی در سال‌های اخیر و آینده و همچنین با توجه به تحلیل تکنیکال مثبت روی توکن ONE، به نظر می‌رسد این رمز ارز آینده روشنی داشته باشد.

فروش هارمونی در صرافکس

فروش هارمونی نیز در صرافکس کار بسیار ساده ای است. اگر قصد فروش Harmony را در صرافکس دارید؛ ابتدا باید در صرافکس ثبت نام کنید و مراحل احراز هویت را انجام دهید و سپس  باید دارایی‌های خود را به کیف پول صرافکس انتقال دهید. سپس با مراجعه به بخش خرید و فروش ارز هارمونی (ONE) اقدام به فروش آن کنید.

فروش و خرید هارمونی

لازم به ذکر است شما می‌توانید هم به صورت فوری اقدام به فروش هارمونی کنید و هم می‌توانید قیمتی را در نظر بگیرید تا زمانی که قیمت هارمونی به آن برسد، فروش آن صورت بگیرد (Take profit). Harmony را هم می توانید به تتر و هم به تومان به فروش برسانید. پس از فروش آن، تتر یا تومان دریافتی شما در کیف پول صرافکس ذخیره می‌شود و شما نیز به راحتی می توانید اقدام به انتقال آن به کیف پول یا حساب بانکی خود کنید.

Harmony.one

ارزهای پیشنهادی صرافکس:

سخن آخر

توکن وان ONE یا ارز دیجیتال هارمونی به عنوانی ارزی کاربردی در شبکه ارزهای دیجیتال استفاده‌های زیادی دارد. در صورتی که تیم پروژه‌ ارز هارمونی که از فناوری‌های جدیدی مانند دیپ شاردینگ نیز استفاده می‌کنند بتوانند به مقاصد و اهداف خود برسند، آینده‌ی بسیار روشنی را نیز می‌توان برای این پلتفرم متصور شد.

سوالات متداول

آیا سرمایه گذاری در ارز دیجیتال هارمونی سودآور است؟

نظریات مختلفی در این باره وجود دارد اما کارشناسان زیادی بر این باورند که هارمونی تا چند سال دیگر ارز آینده دار و سوددهی خواهد بود.

هم اکنون 9.5 میلیارد توکن از آن در بازار جهانی در گردش است و طبق گفته توسعه دهندگان حداکثر مقدار عرضه نیز 12 میلیارد توکن است

ONEONE

IRTIRT

قیمت تقریبی یک هارمونی
1,270.154644 usd
ONE/IRT

ONE

1,270.154644
IRT
هارمونی
13.35 %
ONEONE

IRTIRT

قیمت تقریبی یک هارمونی
1,270.154644 usd
حجم کل معاملات
133,234,087.11
حجم معاملات روزانه
160,886,435,115.90
رتبه در بازار
0
تغییرات
13.35 %
کمترین قیمت
1,117.790919
بیشترین قیمت
1,296.709774
حجم کل معاملات 133,234,087.11
حجم معاملات روزانه 160,886,435,115.90
رتبه در بازار
0
تغییرات
13.35 %

ارز دیجیتال هارمونی

اولین بار پروژه ارز هارمونی در ماه می سال 2019 به عرضه اولیه IEO و در صرافی Binance معرفی شد. این پروژه نیز مانند اکثر پروژه‌های ارز دیجیتال یک پلتفرم غیرمتمرکز بلاک چینی را به کاربران خود ارائه می‌دهد که با هدف تمرکززدایی و مقیاس پذیری شروع به کار کرده است.

همچنین مدیران تیم پروژه ارز هارمونی این وعده را به کاربران خود داده اند که انتقالات و کارمزد ها با مقدار حداقلی خود صورت گیرد تا زیر ساختی برای اقتصاد غیرمتمرکز در آینده باشد. توکن بومی این شبکه با نام ONE یکی از مزایای این شبکه بلاک چینی به شمار می‌رود که امکان استفاده و پرداخت آن به صورت‌های گوناگون وجود دارد.

مشخصات ارز دیجیتال هارمونی one

علامت اختصاری: One

خالق و تاریخ پیدایش:  استفان تسه، 2019

پرکاربردترین شبکه های انتقال: L1

عرضه حداکثر (max-supply): 441 million

کاربرد ارز هارمونی

 • افراد دارنده این توکن، مدیران این شبکه به حساب می‌آیند و می‌توانند در رای گیری‌های مربوط به سازمان مشارکت داشته باشند.
 • امکان پرداخت هرگونه فی یا کارمزدهای مختلف با استفاده از ONE در این شبکه وجود دارد.
 • کاربران می‌توانند با استفاده از فرآیند استیکینگ ( Stacking ) پاداش دریافت کرده انگیزه و اشتیاق لازم برای ادامه استیکنگ را کسب می‌کنند تا امنیت این شبکه را بهبود ببخشند.

کاربرد ارز هارمونی

در ماه می سال 2019 پروژه Harmony به وسیله استفان تسه که مدیریت این پلتفرم را بر عهده داشت، آغاز به کار کرد. Harmony یک شبکه بلاک چینی است که به منظور توسعه برنامه های غیرمتمرکز و کاربردی گوناگون طراحی شده است. شبکه ارز دیجیتال هارمونی برای نخستین بار در صرافی بایننس به شکل عرضه اولیه ارائه شد که در همان روزهای اول توانست تا 18 میلیون دلار سرمایه کسب کند

تاکنون قیمت این ارز دیجیتال از زمانه عرضه رشد آن چنانی را به خود ندیده و به مدت زیادی قیمت آن در حد ثابتی در حال نوسان بوده است البته در اوایل سال 2021 و تحت تاثیر بازار صعودی ارزهای دیجیتال، قیمت این ارز دیجیتال نیز مانند خیلی از ارزهای دیگر سیر صعودی را تجربه کرده و در ماه مارس 2021 به بالاترین حد خود رسید و رکورد جدیدی را در تاریخ نه چندان طولانی خود ثبت کرد.

چه کسانی بنیان گذاران هارمونی هستند؟

شبکه هارمونی توسط یک تیم 13 نفره متشکل از متخصصین رمزنگاری، توسعه نرم افزار و بازاریابی ایجاد و توسعه داده شده است که استفان تسه در راس تیم به عنوان موسس، بنیان گذار و مدیرعامل قرار دارد.

بنیان گذاران ارز دیجیتال هارمونی

استفان تسه (Stephen Tse) : او دکترای رمزنگاری را از دانشگاه پنسیلوانیای آمریکا دارد. تسه سابقه فعالیت در شرکت‌های گوگل و مایکروسافت را در کارنامه خود دارد. او پس از مایکروسافت ابتدا در سال۲۰۰۶، به مدت پنج سال در گوگل به‌عنوان مهندس ارشد کار خود را آغاز کرد و در سال ۲۰۱۴ به شرکت اپل پیوست که به عنوان یکی از مهندسین اصلی اپل برگزیده شد. تسه در سال ۲۰۱۷، پروژه هارمونی را به همراه 12 تن از متخصصین سابق شرکت های بزرگی مانند امازون، اپل و گوگل بنیان‌گذاری کرد.

اهداف بلند مدت پروژه ارز هارمونی

 1. از بین بردن محدودیت‌های موجود در تبدیل ارزهای دیجیتال به ارزی قابل مبادله یکی از اهداف مهم ارز Harmony به شمار می‌رود. هارمونی قصد دارد تا با استفاده از فناوری شاردینگ نه تنها امنیت اعتبارسنجی اطلاعات و تراکنش ها، بلکه وضعیت این بلاک چین را نیز پوشش دهد.

رهایی از سبک مدولار و تجمع مقیاس پذیری روشی است که برای این پروسه پیشنهاد شده است.

 1. هدفی دیگری که ارز هارمونی آن را دنبال می‌کند، داشتن تعداد تراکنش‌های بیشتری نسبت به شبکه‌های دیگر است که به Harmony این امکان را می‌دهد؛ از دیگر رقبای خود متمایز بوده و به بهبود عملکرد صرافی‌های غیرمتمرکز و همین طور بازی ها کمک کند.
 2. بهبود میزان مصرف انرژی و همچنین سرعت با استفاده از روش اجماع و پروتکل FBFT برای پردازش چندین‌لایه تراکنش ها به منظور انتقال هرچه سریعتر پیام ها و اجماع در توپولوژی شبکه.

شبکه Harmony به گونه‌ای بهینه و طراحی شده است که، پروتکل آن رنج گسترده‌تری در اجماع داشته باشد و همین موضوع به خودی خود به تمرکززدایی بیشتر کمک می‌کند.

توکن ONE چیست؟

ویژگی های توکن ONE

همانطور که پیشتر نیز گفته شد این توکن یکی از مزایای شبکه Harmony به شمار می‌آید که به وسیله‌ی آن می‌توان پرداخت‌های مختلف از جمله هزینه کارمزد ها در این شبکه را انجام داد. از ویژگی‌های مهم ارز هارمونی وان نیز می‌توان به موارد زیر اشاره کرد :

 • اثبات سهام تاثیرگذار
 • کاملا مقیاس پذیر
 • زیرساخت خوب برای یک شبکه مقیاس پذیر
 • بهره‌گیری از روش شاردینگ

ارز هارمونی برای افزایش امنیت شبکه خود و اعتبارسنجی از تابع تصادفی VRF استفاده می‌کند همچنین این شبکه برنامه‌ای ویژه با عنوان Harmony Grant را نیز دارد که برای حمایت از نوآوری و جذب مشتری در این پروژه ارائه شده است.

کیف پول برای ذخیره هارمونی

وظیفه‌ پروتکل شاردینگ در شبکه‌ هارمونی چیست؟

شاردینگ به روشی می‌گویند در آن توسعه دهندگان برای افزایش میزان سرعت تراکنش ها در پلتفرم‌های مبتنی بر بلاک چین استفاده می‌کنند. یکی از ارزهای دیجیتال شناخته شده که از این فناوری بهره می‌برد رمزارز زیلیکا (ZILICA) نام دارد که هر کدام از این شارد ها قابلیت پردازش بخشی از این تراکنش ها را دارند.

مشکلی که ارز هارمونی با این روش دارد این است که منابع ذخیره اطلاعات در این روش به صورت تقسیم نشده هستند و این قضیه باعث می‌شود تا دستگاه‌هایی که دسترسی محدودی به منابع دارند در فعالیت‌های شبکه نتوانند شرکت کنند و همینطور ریسک حملات تک شاردی نیز به مقدار قابل توجهی افزایش یابد.

برای حل این مشکل شبکه‌ Harmony از روشی با عنوان دیپ شاردینگ استفاده می‌کند که ویژگی‌های زیر را داراست :

 • بهبود ظرفیت پردازش موازی و همچنین عملکرد سیستم
 • شاردینگ در تراکنش ها و در لایه‌های اجماع
 • شناسایی نود ها توسط نودهای دیگر و اجماع تراکنش ها به صورت گروهی
 • عدم نیاز به ذخیره کل بلاک چین توسط تمامی نود ها که نودهای کوچکتر نیز بتوانند در انجام تراکنش نقشی داشته باشند.

بهترین کیف پول هارمونی

بعد از اینکه هر ارز دیجیتالی را خریداری می‌کنید، یقینا شما به کیف پول دیجیتالی نیاز خواهید داشت تا بتوانید ارز خریداری شده خود را ذخیره کنید. وقتی صحبت از کیف پول برای ارز دیجیتال میشود مثل همیشه بهترین انتخاب کیف پول سخت افزاری است که پرچم داران آن محصولات پرقدرت Ledger و Trezor هستند. یکی از نقاط قوت این نوع کیف پول ها محافظت تمام و کمال از دارایی کاربران در برابر انواع حملات می باشد. حتی در صورت دزدیده شدن یا خراب شدن کیف پول میتوان با استفاده از عبارات مخصوص دارایی خود بازیابی کنند.

اما همیشه هم نیاز به هزینه نیست امروزه کیف پول های نرم افزاری به طور وسیعی توسعه پیدا کرده اند. مهم ترین مقیاس سنجش این دسته از کیف پول ها به ترتیب امنیت، دسترسی آسان و رابط کاربری آن است. از بهترین کیف پول های نرم افزاری می توان از تراست والت Trust Wallet، متامسک MetaMask، اتمیک والت Atomic Wallet و کوینومی Coinomi نام برد. کیف پول‌هایی که این شبکه برای ذخیره پیشنهاد داده است عبارت اند از :

 • اتریوم Ethereum
 • تراست والت Trust Wallet
 • لجر Ledger
 • گواردا Guarda
 • بایننس Binance
 • اسندکس Acendex
 • مث والت Math Wallet
 • مون استیک Moon Stake

بهترین کیف پول ارز دیجیتال هارمونی

خرید هارمونی

امروزه با توجه به محبوبیت و معروفیت ارزهای دیجیتالی در بین مردم، اما ارزهای دیجیتالی معروف مانند اتریوم، بیت کوین و غیره، با مشکلات و چالش هایی قبیل محدودیت و مقیاس پذیری و همچنین نارضایتی کاربران خود مواجه هستند. ارز ONE نیز با هدف از بین بردن این چالش ها و نارضایتی ها اجرایی شد. در این مقاله از از وبسایت صرافکس قصد داریم تا به بررسی مبحث خرید و فروش ONE بپردازیم، با ما بمانید.

نحوه خرید هارمونی در صرافکس

شما برای خرید هارمونی از صرافکس می توانید به ترتیب مراحل زیر را طی کنید:

 • ورود به صفحه ثبت نام وبسایت صرافکس
 • ثبت اطلاعات و مشخصات واقعی خودتان
 • ارسال مدارک احراز هویت
 • تایید شدن توسط سامانه برای مبادلات و خرید ONE
 • در این مرحله برای خرید آن کافیست تا به صفحه ارز دیجیتال مورد نظر رفته و سفارش خرید هارمونی خود را به ثبت برسانید
 • مشخص کردن مقدار خرید
 • تکمیل فرآیند خرید
 • تسویه اتوماتیک و دریافت بعد از خرید ONE

فرآیند معامله خرید این ارز در وبسایت صرافکس کاملا خودکار بوده و شما تنها کافی است تا سفارش خود را به ثبت برسانید.

نحوه خرید هارمونی

قیمت هارمونی

قیمت هارمونی را به صورت لحظه ای می‌‎توانید در بالا صفحه مشاهده کنید. کوین آن یعنی ONE در رتبه 141 بازار ارزهای دیجیتال قرار گرفته است. حجم معاملات آن در طول یک شبانه روز حدود 21 میلیون دلار و ارزش بازار آن 248  دلار است. اوج قیمتی ONE را می توان در تاریخ اکتبر 2021 با قیمت حدودا 0.37902 دلار  دانست. کمترین ارزش قیمتی آن را هم می‌توان 0.001273 در مارچ 2020 دانست.

یکی از عواملی که در قیمت هارمونی تاثیرگذار است، دامیننس آن است. دامیننس به معنای میزان سهم ارز نسبت به کل بازار است. در حقیقیت دامیننس هارمونی که 0.2 است، نشان دهنده میزان سهم ارز ONE در کل بازار کریپتوکارنسی است. لازم به ذکر است حداکثر تعداد واحدهای هارمونی 13,156,044,840 است.

پیش بینی آینده ارز ONE

هنگامی که ارز هارمونی برای نخستین بار عرضه شد، ارزشی معادل 0.083  دلار می‌بود. بر طبق پیش‌بینی‌هایی که از سوی بسیاری از کانال‌های معتبر مطرح شده، ارز Harmony از دسته کم ارزش ترین ارزهای دیجیتالی در بازار رمزارز هاست. آن‌ها برا این باورند که این پلتفرم جای رشد زیادی داشته و احتمال می‌رود تا سال 2025 به ارزشی معادل 3 الی 5 دلار نیز برسد. البته این کانال ها فاکتورهای ذیل را نیز برای رشد هرچه بیشتر ارز دیجیتال هارمونی حیاتی می‌بینند :

 • همکاری با دیگر رمزارز ها که می‌تواند اعتبار و ارز این پروژه را بالاتر ببرد
 • توسعه تیم تخصصی، با برگزاری کارگاه‌های آموزش و دوره ها

با توجه به اینکه تیم توسعه دهنده این رمز ارز، در حال تلاش است تا بتواند این پلتفرم را به یکی از بهترین شبکه‌های بلاکچینی بازار کریپتوکارنسی تبدیل کند. با توجه به آپدیت‌های بزرگ شبکه هارمونی در سال‌های اخیر و آینده و همچنین با توجه به تحلیل تکنیکال مثبت روی توکن ONE، به نظر می‌رسد این رمز ارز آینده روشنی داشته باشد.

فروش هارمونی در صرافکس

فروش هارمونی نیز در صرافکس کار بسیار ساده ای است. اگر قصد فروش Harmony را در صرافکس دارید؛ ابتدا باید در صرافکس ثبت نام کنید و مراحل احراز هویت را انجام دهید و سپس  باید دارایی‌های خود را به کیف پول صرافکس انتقال دهید. سپس با مراجعه به بخش خرید و فروش ارز هارمونی (ONE) اقدام به فروش آن کنید.

فروش و خرید هارمونی

لازم به ذکر است شما می‌توانید هم به صورت فوری اقدام به فروش هارمونی کنید و هم می‌توانید قیمتی را در نظر بگیرید تا زمانی که قیمت هارمونی به آن برسد، فروش آن صورت بگیرد (Take profit). Harmony را هم می توانید به تتر و هم به تومان به فروش برسانید. پس از فروش آن، تتر یا تومان دریافتی شما در کیف پول صرافکس ذخیره می‌شود و شما نیز به راحتی می توانید اقدام به انتقال آن به کیف پول یا حساب بانکی خود کنید.

Harmony.one

ارزهای پیشنهادی صرافکس:

سخن آخر

توکن وان ONE یا ارز دیجیتال هارمونی به عنوانی ارزی کاربردی در شبکه ارزهای دیجیتال استفاده‌های زیادی دارد. در صورتی که تیم پروژه‌ ارز هارمونی که از فناوری‌های جدیدی مانند دیپ شاردینگ نیز استفاده می‌کنند بتوانند به مقاصد و اهداف خود برسند، آینده‌ی بسیار روشنی را نیز می‌توان برای این پلتفرم متصور شد.

سوالات متداول

آیا سرمایه گذاری در ارز دیجیتال هارمونی سودآور است؟

نظریات مختلفی در این باره وجود دارد اما کارشناسان زیادی بر این باورند که هارمونی تا چند سال دیگر ارز آینده دار و سوددهی خواهد بود.

هم اکنون 9.5 میلیارد توکن از آن در بازار جهانی در گردش است و طبق گفته توسعه دهندگان حداکثر مقدار عرضه نیز 12 میلیارد توکن است

خانه

بازار

معامله

تبدیل

کیف پول