شیبا

شیبا

SHIB

آخرین قیمت SHIB

1.25753 IRT

-0.04213 IRT
-3.24 %
(1 روز)
اطلاعات بازار SHIB
4,071,407.97308M

IRT

5,181,684.44013M

IRT

6
-3.24 %

کمترین قیمت

1.23741

IRT

بیشترین قیمت

1.30819

IRT

درباره ارز دیجیتال شیبا (SHIB)

ارز شیبا اینو در ماه های اخیر محبوبیت قابل توجهی را به دست آورده است. این ارز به عنوان جایگزینی ارزان و قابل دسترس برای اتریوم و سایر ارزهای دیجیتال به بازار ارائه شد. یکی از مهم ترین دلایل محبوبیت شیبا اینو، قیمت پایین آن است که آن را به گزینه ای مناسب برای معامله گران با سرمایه اندک تبدیل می کند.

با این حال نوسانات بازار ارز دیجیتال بسیار زیاد است و پر ریسک محسوب می شود. قبل از هر تصمیمی تحقیقات لازم را به عمل آورید. با وجود خطرات، به دلیل محبوبیت ارز شیبا اینو در زمان بسیار کم و خدمات ارائه شده و دید مثبتی موجود در بازار نسبت به این ارز ، پتانسیل بسیاری برای آینده شیبا اینو وجود دارد.

ارز شیبا اینو چیست Shiba Inu؟

ارز شیبا اینو یک توکن ERC-20 مبتنی بر اتریوم می باشد. نماد این ارز سگ ژاپنی شکاری به نام شیبا اینو مشابه نماد دوج کوین و یکی از رقبای این ارز می باشد. به طور کلی Shiba Ino  به عنوان جایگزین برای Dogecoin در نظر گرفته شده و گروهی از حامیان به نام SHIBArmy از آن به عنوان قاتل دوج کوین یاد می کنند. زیرا ارزش شیبا اینو در رقابت شدید با دوج کوین می باشد.

از نظر ریوشی (خالق شیبا) حتی اگر ارزش شیبا به دوج کوین نرسد، همچنان خدمات بیشتری برای ارائه خواهد داشت. این ارز همانند دوج کوین یک میم کوین است که کار خود را با طنز آغاز کرد. قیمت شیبا اینو در 29 اکتبر 2021 بیش از 10 برابر شد و ارزش بازار آن 41 بیلیون دلار بود. حتی با وجود افت شدید بازار به 6 بیلیون دلار، ارز شیبا همچنان به عنوان 10 میم کوین برتر شناخته می شود.

ارز شیبا اینو چیست Shiba Inu؟

خرید شیبا اینو

اگر به خرید ارز شیبا علاقه مندید، به چند نکته توجه نمایید. ارزهای دیجیتال نوسان زیادی دارند و ممکن است پرخطر باشند. نوسان ارزهای دیجیتال بسیار زیاد است و این مسئله همچنان که موقعیتی مناسب برای معامله افراد باتجربه ایجاد می کند، برای افرادی که تازه به این بازار وارد شده اند، می تواند پرریسک باشد.

قبل از خرید این ارز حتما تحقیقات لازم درباره اخبار جدید شیبا اینو و تاریخچه قیمت آن، به عمل آورید. صرافی های غیرایرانی مناسب برای خرید شیبا: Coinbase، Binance و Kraken می باشد. پس از ایجاد حساب کاربری در صرافی مورد نظر و احراز هویت، می توانید وجه مورد نظر را همراه با لحاظ کردن کارمزد، به کیف پول خود واریز کرده و از آن برای خرید شیبا اینو استفاده کنید.

برای خرید شیبا با کمترین کارمزد و در صرافی ایرانی، پس از ثبت نام در صرافکس و احراز هویت، نام توکن را جستجو و آن را خریداری کنید. سرعت و امنیت این صرافی بسیار بالا بوده و پلتفرمی امن برای خرید ارز شیبا اینو محسوب می شود. در صرافکس می توانید علاوه بر دریافت شیبا اینو از طریق ریال، با خرید تتر نیز خرید خود را انجام دهید.

فروش شیبا اینو SHIB

صرافکس به عنوان صرافی معتبر رمز ارز با ویژگی کیف پول اختصاصی، فروش ارز شیبا با کمترین کارمزد را برای شما آسان می کند. برای فروش این ارز، پس از ثبت نام در سایت و احراز هویت، وارد حساب کاربری خود شده و اقدام به معامله  کنید.

  • فروش سریع: در این روش، پس از انتخاب ارز مورد نظر از لیست، می توانید در همان لحظه آن را به فروش برسانید. پلتفرم به صورت خودکار اقدام به فروش ارز شیبا می کند.
  • حد: در این روش پس از ورود قیمت دلخواه، در صورتی که قیمت ارز به قیمت مورد نظر رسید، پلتفرم شروع به خرید یا فروش شیبا می کند.
  • در پلتفرم صرافکس، قابلیت تعیین حد سود و ضرر وجود دارد. ایجاد تیک پرافیت و استاپ لاس در معامله نیز از ویژگی های این صرافی می باشد.

پلتفرم های شیبا اینو

بزرگ ترین دلیل محبوبیت این ارز پس از قیمت پایین، توییت های حمایتی ایلان ماسک و ویتالیک بوترین، مالک تسلا و اتریوم میباشد. ارزهای میم کوین در دنیای دیجیتال محبوبیت زیادی را به دست می آورند و با کوچکترین تغییر قیمت تیترهای خبری ایجاد می کنند. یکی دیگر از دلایل جذابیت این ارز برای افراد، زیبایی ظاهری این ارز می باشد که طرفداران حیوانات را مجذوب خود کرده است.

موقعیت شیبا اینو در Defi، هنوز محدود و در مراحل اولیه می باشد. همانطور که گفته شد، Shiba Inu طرفداران قابل توجهی در جامعه ارزهای دیجیتال به دست آورده است و محبوبیت آن منجر به ایجاد تعدادی برنامه غیرمتمرکز (dApps) شده است که مبتنی بر توکن هستند. این dApp ها شامل صرافی های غیرمتمرکز، استخرهای نقدینگی و سایر برنامه های کاربردی DeFi هستند که به کاربران امکان داد و ستد، وام و قرض Shiba Inu را می دهند.

علاوه بر این، برخی از پروژه ها راه‌اندازی شده‌اند که به طور خاص بر روی ایجاد اکوسیستم شیبا اینو و توسعه موارد استفاده جدید برای توکن متمرکز شده‌اند. به عنوان مثال، پلتفرم ShibaSwap یک صرافی غیرمتمرکز است که بر روی بلاک چین Shiba Inu ساخته شده است و به کاربران امکان داد و ستد انواع توکن از جمله Shiba Inu را می دهد.

به طور کلی، در حالی که موقعیت Shiba Inu در DeFi در مقایسه با سایر ارزهای دیجیتال هنوز نسبتاً محدود است، تعدادی پروژه و dApps در حال توسعه هستند که بر ایجاد اکوسیستم Shiba Inu و بررسی موارد استفاده جدید برای توکن متمرکز هستند. در این قسمت به چند برنامه غیر متمرکز بر پایه ارز شیبا اشاره می کنیم:

  • ShibaSwap یک صرافی غیرمتمرکز (DEX) است که به کاربران امکان داد و ستد Shiba Inu و سایر ارزهای دیجیتال را می دهد. این پلتفرم بر روی بلاک چین Shiba Inu ساخته شده است و دارای استخرهای نقدینگی، ییلد فارمینگ و سایر ویژگی های DeFi است.
  • LeashDEX یک صرافی غیرمتمرکز دیگر است که بر روی بلاک چین Shiba Inu ساخته شده است. این به کاربران اجازه می دهد تا Leash را معامله کنند، یک توکن هم خانواده با Shiba Inu که برای ذخیره ارزش پایدارتری طراحی شده است.
  • WoofPaper یک پلتفرم وام دهی غیرمتمرکز است که بر روی بلاک چین Shiba Inu ساخته شده است. این به کاربران اجازه می دهد تا Shiba Inu و سایر ارزهای رمزنگاری شده را قرض بگیرند و وام دهند.
  • ShibaFantom یک پل زنجیره ای است که به کاربران امکان می دهد Shiba Inu و سایر توکن ها را بین بلاک چین اتریوم و فانتوم منتقل کنند.

کیف پول های شیبا اینو

کیف پول های ارز شیبا اینو

شیبا اینو بر بستر bep20 و ERC-20 خرید و فروش می شود و باید از پلتفرم هایی استفاده شود که از این شبکه ها پشتیبانی می کند. بنابراین کیف پول هایی که از این شبکه پشتیبانی می کنند برای این رمزارز مناسب می باشند.

MetaMask، Trust Wallet، MyEtherWallet، Mycelium، eToro Money از کیف پول های محبوب شبکه ERC-20 می باشند که به کاربران امکان ذخیره و مدیریت انواع توکن ها از جمله Shiba Inu را می دهد.

Ledger و Trezor یک کیف پول های سخت افزاری برای شیبا می باشند. اگر نیاز به کیف پول سخت افزاری با امنیت بسیار بالا نیاز دارید می توانید از این دو کیف پول استفاده کنید. کیف پول اتمی یک کیف پول چند ارزی است که به کاربران امکان ذخیره و مدیریت انواع ارزهای دیجیتال از جمله شیبا اینو را می دهد.

Exodus یک کیف پول دسکتاپ و موبایل است که از انواع ارزهای دیجیتال از جمله Shiba Inu پشتیبانی می کند.

شایان ذکر است که این لیست جامعی نیست و ممکن است کیف پول های دیگری نیز وجود داشته باشند که از Shiba Inu پشتیبانی می کنند. مانند هر سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال، مهم است که خودتان تحقیق کنید و کیف پولی را انتخاب کنید که نیازها و ترجیحات خاص شما را برآورده کند.

کیف پول های ارز شیبا اینو

قیمت شیبا اینو

قیمت شیبا در آگوست 2020 حدود 0.000000001 بود و با این قیمت به بازار عرضه شد. قیمت ها عمدتاً در ماه اول کاهش یافتند. این ارز اگوست را با قیمتی در حدود 0.0000000002 دلار به پایان رساند. قیمت ها در ابتدای سپتامبر دو برابر شد اما در پایان ماه دوباره به 0.00000000014 دلار کاهش یافت.

اکتبر و نوامبر نیز سیر نزولی را نشان دادند زیرا قیمت SHIB به 0.00000000006 کاهش یافت. قیمت ها در ماه دسامبر در همین سطح باقی ماندند، تا اینکه SHIB در پایان سال اندکی افزایش یافت و به ارزش 0.00000000008 دلار رسید که نشان‌دهنده زیان 92 درصدی از زمان عرضه توکن است.

SHIB در بیشتر ژانویه 2021 رشد ثابتی داشت، قبل از اینکه یک افزایش ناگهانی آن را به 0.000000005 دلار در پایان ماه برساند. روز بعد، SHIB به 0.000000003 دلار رسید و سپس در پایان ماه به 0.000000008 دلار بازگشت. افزایش قیمت ها در اواسط ماه مارس قیمت ها را به 0.000000011 دلار رساند، اگرچه تا پایان ماه به 0.000000057 دلار بازگشتند.

پس از نزول به 0.0000013 دلار در ابتدای ماه می، SHIB سر به فلک کشید و 457 درصد در یک روز افزایش یافت تا اینکه در 10 می 2021 به بالاترین حد خود یعنی 0.00003934 دلار رسید. در آن زمان، Shiba Inu ارزش بازاری بیش از 13.5 دلار داشت. میلیارد دلار و از سال تا به امروز بیش از 50 میلیون درصد سود داشته است.

برای مشاهده قیمت شیبا به تومان به صورت لحظه ای و آنلاین، در تایم فرم ها مختلف، می‌توانید بر روی گزینه خرید در بالا صفحه کلیک کرده و وارد پلتفرم صرافکس شوید. در این پلتفرم امکان مشاهده قیمت لحظه ای شیبا اینو و خرید شیبا با تتر و ریال وجود دارد.

آینده ارز شیبا اینو

تجزیه و تحلیل بازار شیبا اینو شامل بررسی روندهای قیمت ارزهای دیجیتال، حجم معاملات، ارزش بازار و سایر معیارها برای به دست آوردن بینشی در مورد احساسات بازار و حرکات احتمالی آینده است. شیبا اینو از زمان عرضه نوسانات قابل توجهی را تجربه کرده است.

این توکن توجه و حمایت زیادی را از سوی جامعه به خود جلب کرده است که به طور بالقوه می تواند پذیرش و قیمت آن را در آینده افزایش دهد. با این حال، مانند هر سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال، بازار شیبا اینو بسیار غیرقابل پیش بینی است و در معرض خطراتی مانند تغییرات نظارتی و رقابت در بازار است.

قیمت شیبا در سال ۲۰۲۵

پیش‌بینی های بازار ShibaInu با استفاده از الگوریتم های مختلف مبتنی بر ماشین تعیین می‌شوند که قیمت شیبا اینو را با استفاده از شاخص های فنی مختلف مانند اندیکاتور RSI، اندیکاتور مکدی (MACD)، میانگین متحرک (MA)، میانگین محدوده واقعی (ATR) و باندهای بولینگر را تحلیل می‌کنند (BB).

قیمت شیبا در سال ۲۰۲۵

سخن پایانی

در پایان، خرید و فروش ارز شیبا اینو (SHIB) می‌تواند یک فرصت سرمایه‌گذاری سودآور برای کسانی باشد که درک خوبی از بازار ارزهای دیجیتال دارند و مایل به پذیرش ریسک های حساب شده هستند. قیمت نقدی شیبا اینو در معرض نوسانات است و می تواند تحت تأثیر عوامل مختلفی از جمله جو بازار، حجم معاملات و تغییرات نظارتی قرار گیرد. بنابراین، انجام تحقیقات و تجزیه و تحلیل کامل قبل از هر تصمیم سرمایه گذاری بسیار مهم است.

سرمایه گذارانی که علاقه مند به خرید و فروش شیبا اینو هستند می توانند از پلتفرم های مختلف مانند صرافکس برای تسهیل تراکنش های خود استفاده کنند. مهم است که یک پلتفرم قابل اعتماد و مطمئن را برای اطمینان از ایمنی سرمایه گذاری خود انتخاب کنید.

سوالات متداول

آیا ارز شیبا قابل استخراج است؟

خیر؛ ارز دیجیتال Shiba Inu از الگوریتم اثبات سهام بهره برده و قابلیت استخراج ندارد.

شیبا اینو در چه صرافی هایی لیست شده است؟

بسیاری از صرافی های داخلی و خارجی از جمله پلتفرم صرافکس این ارز دیجیتال را لیست کرده‌اند.

محاسبه قیمت SHIB

خرید
SHIB

SHIB

1 SHIB 1.2701 IRT
آخرین به روز رسانی در