UMA/IRT

اوما (UMA)

5.28 %
آخرین

قیمت اوما

171,935.1200
IRT
حجم کل معاملات
2,629,348.43
حجم معاملات روزانه
461,304,648,435.80
رتبه در بازار
0
تغییرات
-5.28 %
کمترین قیمت
168,558.5680
بیشترین قیمت
183,407.6800
حجم کل معاملات 2,629,348.43
حجم معاملات روزانه 461,304,648,435.80
رتبه در بازار
0
تغییرات
-5.28 %

ارز دیجیتال اوما

ارز دیجیتال اوما یا UMA مخفف عبارت Universal Market Access است که به معنای دسترسی به بازار جهانی است. این ارز یکی از اولین پروتکل‌هایی بود که محبوبیت فزاینده مالی غیرمتمرکز پیدا کردم و همچنین یک توکن برجسته بود که توسط ارز دیجیتال اتریوم پشتیبانی می‌شد.

هدف UMA دسترسی به بازارهای غیرمتمرکز برای طیف وسیعی از کاربران است و از این طریق می‌خواهد هرکسی بتواند محصولات DeFi خود را بر اساس پروتکل بسازد. در این پست آموزشی از صرافکس قصد داریم در رابطه با اوما باهم به گفتگو بپردازیم.

ارز دیجیتال اوما UMA چیست؟

اوما یا UMA یک پروتکل منبع باز مبتنی بر شبکه اتریوم است که به هرکسی اجازه می‌دهد قراردادهای مالی خود را بسازد و دارایی‌های مجازی خود را ایجاد کند. هدف اصلی پروژه UMA، تسهیل معماری غیرمتمرکز است که بتواند دسترسی بازار جهانی به بازارهای DeFi را فراهم کند.

کلید پذیرش انبوه ارزهای دیجیتال تا حدی کاربردی بودن آن‌ها و موارد استفاده آن‌هاست. همان‌طور که بخش DeFi محبوب‌تر می‌شود، UMA قصد دارد بازار DeFi را برای طیف گسترده‌ای از کاربران در دسترس تر کند.

پروتکل ارز دیجیتال اوما به کاربران اجازه می‌دهد تا قراردادهای مالی مختلفی را برای موارد و اهداف مختلف ایجاد کنند و هر ارزش واقعی مانند معاملات آتی، CFD، دارایی‌های رمزنگاری و سایر مشتقات مالی را دیجیتالی کنند. این قراردادهای مالی می‌توانند خود تکمیل‌کننده، خود اجرا شونده و خود اجباری باشند.

ارز دیجیتال اوما UMA چیست؟

دارایی‌های مصنوعی یا مجازی یک نوع دارایی هستند که ارزش دارایی واقعی را تقلید می‌کنند. آن‌ها از طریق فرآیند نشانه‌گذاری ارزش‌های مانند یک دارایی فیزیکی ارزش واقعی به خود می‌گیرند.

ارز دیجیتال اوما چگونه کار می کند؟

برای ایجاد آسان و کاربرپسند دارایی‌های مجازی و طراحی روان قراردادهای هوشمند، ارز دیجیتال اوما بر یک مدل معماری پیچیده با دو جزء اصلی، طرح‌های قراردادهای مالی بی‌ارزش و خدمات غیرمتمرکز اوراکل تکیه می‌کند.

طرح‌های قراردادهای مالی بی‌ارزش شامل الگوهایی برای قراردادهای هوشمند مالی است که در UMA وجود دارد و به کاربران اجازه می‌دهد تا دارایی‌های مجازی را طراحی و توسعه دهند.

سیستم اوراکل همچنین دارای دو جزء اصلی است: سرویس اوراکل خوش‌بینانه و مکانیزم تأیید داده‌ها (DVM). DVM برای اختلافات و انحلال‌ها استفاده می‌شود، همچنین این مکانیزم با توکن های مصنوعی پس از انقضای قرارداد در صورت نیاز به تسویه‌حساب سروکار دارد. UMA به حامیان مالی و انحلال دهندگان به‌عنوان بازیگران اصلی شبکه متکی است.

بنیان‌گذاران UMA چه کسانی هستند؟

Universal Market Access به‌طور رسمی در سال 2018 راه‌اندازی شد و توسط هارت لامبور و آلیسون لو تأسیس شد. Lambur یک دانشمند کامپیوتر است که همچنین مدیرعامل و بنیان‌گذار Risk Labs است که مسئول توسعه پروژه UMA است.

لو به‌عنوان معاون گلدمن ساکس و دارای مدرک اقتصاد و مدیریت از MIT بود. قبل از تأسیس UMA، آلیسون لو به‌عنوان مشاور در One Daijo، پروتکل وام‌دهی مبتنی بر  شبکه بلاک چین اتریوم، کار می‌کرد. هدف اصلی این پروژه اعطای دسترسی به بازارهای غیرمتمرکز در مقیاس جهانی است و هرکسی را قادر می‌سازد تا دارایی‌های مصنوعی ایجاد کند.

ارز دیجیتال اوما چگونه کار می کند؟

خرید ارز دیجیتال اوما

خرید ارز دیجیتال اوما یکی از علاقه‌مندی افراد ریسک طلب است. این ارز، به عنوان یک ارز پرنوسان برای سبد سرمایه گذاری که با هدف تسهیل فعالیت در قسمت اقتصاد غیر متمرکز با ایجاد پروتکل است. پروتکلی که با UMA ساخته شود، سعی بر تسهیل بر ساخت قراردادهای هوشمند بر بستر شبکه اتریوم است.

اگر شما به دنیای ارزهای دیجیتال در سال اخیر نگاهی بیندازید، متوجه خواهید شد که ارز دیجیتال اوما و ارزهای این چنینی چه تاثیری بر میزان پیشرفت پروژه‌های دیفای و به طور کلی بر دنیای ارزهای دیجیتال داشته اند که سبب پذیرش عمومی و تنوع های بسیار شده است.

در دنیای ارزهای دیجیتال افرادی که اهل ریسک هستند، توانسته‌اند در بعضی مواقع سود بسیار زیادی به دست آورند و این شامل تمام ارزها از جمله خرید ارز دیجیتال اوما نیز می‌شود؛ این نکته در حالی است که اکثر افراد با معامله ارزهای دیجیتال دیگری همانند اتر، دوج کوین و غیره، سعی بر تشکیل حاشیه‌ای امن برای خود هستند.

تحقیقات نشان می‌دهد افرادی که بیش از حد معمول ارز دیجیتال اوما در کیف پول‌های خود نگهداری کرده‌اند، در ماه‌های اخیر بارها با خرید ارز دیجیتال اوما و انباشت آن، میزان دارایی‌های خود را افزایش داده‌اند. بهتر است بیش از این منتظر نمانید و به جذاب‌ترین بخش بازار ارزهای دیجیتال، یعنی خرید و فروش ارز دیجیتال اوما، نگاهی دقیق‌تر، عمیق‌تر و تحلیلگرانه‌تری بیندازیم. پس، با صرافکس همراه باشید.

خرید و فروش ارز دیجیتال اوما

ارز دیجیتال اوما، به عنوان یک ارز دیجیتال پیشرو در صنعت دیفای، تا به امروز توانسته جایگاهی مناسب برای خود در بازار جهانی بیابد. تنها 109 میلیون واحد ارز دیجیتال اوما موجود است و به دلیل اینکه عرضه آن محدود است، با گذشت زمان، تقاضا برای آن به دلیل کاربردی که دارد، بیشتر می‌شود.

خرید و فروش ارز دیجیتال اوما

ارز دیجیتال اوما می‌تواند بر اساس استراتژی‌های روانشناسی شما یک سرمایه‌گذاری خوب برای کسب سود باشد، این ارز که در حوزه دیفای فعالیت می‌کند سعی دارد با بهبود و ارائه پروتکل‌های کاربردی، ارزش خود را افزایش دهد؛ همین امر سبب شده است که UMA به عنوان یک ارز کاربردی در صرافی‌های بزرگ و معتبری همچون Binance, CoinBase, Gate.io و غیره، لیست شود.

کاربران ایرانی هم که به دلیل قرار داشتن در لیست سیاه وزارت خزانه داری آمریکا با تحریم شدن در صرافی های بزرگ، امکان خرید این ارز برای آن‌ها وجود ندارد؛ صرافی‌های ایرانی از جمله صرافکس با ارائه بازار خرید ارز دیجیتال اوما یا فروش آن سعی کرده اند که حصار تحریم ها را شکسته و همگام با دنیا به فعالیت نمایند.

نحوه فروش اوما در صرافکس

اگر که شما از قبل ارز دیجیتال اوما دارید، می‌توانید آن را در صرافی های ایرانی بفروشید و از دغدغه نقد کردن دلار و انتقال آن به حساب بانکی به دور باشید.

شما می‌توانید این ارز را از قسمت کیف پول شخصی خود انتخاب نمایید و پس از دریافت آدرس واریز، میزان ارزی که مدنظرتان است را به صرافی صرافکس انتقال نموده و آن را در بازار ارز دیجیتال اوما به فروش برسانید. اما در صورتی که از قبل در صرافکس ارز اوما خریداری کرده‌اید، می‌توانید آن را در بازار های معاملاتی ارز UMA به فروش برسانید.

 قیمت ارز دیجیتال اوما

ارز دیجیتال اوما جزو 200 کوین برتر بازار ارزهای دیجیتال است. قیمت ارز دیجیتال اوما را می‌توانید در بالا صفحه به صورت لحظه ای همگام با بازار جهانی مشاهده و به معامله آن بپردازید. ارز دیجیتال اوما به عنوان یکی از پیشتازان در حوزه دیفای انقلابی در دنیای دیفای به پا کرده است که در مقایسه با سیستم‌های مالی سنتی، توجه اکثر مردم را به خود جلب نموده است.

قیمت ارز دیجیتال اوما

به گونه ای که که بهای این ارز دیجیتال با گذشت حدود یک سال از شروع فعالیت خود، از محدوده 1 دلار به سقف قیمتی 33 دلار در 4/2/2021 رسید.

چه چیزی UMA را منحصربه فرد می کند؟

همان‌طور که از نام خود پیداست، ارز دیجیتال اوما UMA قصد دارد دسترسی به بازار جهانی ایجاد کند و به هرکسی ابزار و منابع لازم را برای ایجاد قراردادهای مالی خود و طراحی دارایی‌های مصنوعی اعطا کند. هدف اصلی، دموکراتیک کردن بازارهای مالی و کاهش موانع ورود از طریق پروتکل UMA است که به کاربران اجازه می‌دهد تا مشتقات بازارهای مالی سنتی را توکن کنند.

با پروتکل UMA، هرکسی می‌تواند دارایی‌های مصنوعی ایجاد کند و بهترین ارزهای دیجیتال، CFD و سایر مشتقات مالی را به توکن تبدیل کند. به‌این‌ترتیب، کاربران UMA می‌توانند به‌عنوان‌مثال، بدون داشتن دارایی واقعی، مالک ارز دیجیتال بیت کوین باشند.

با کاهش سد ورود کاربران به دنیای ارز دیجیتال، UMA راه را برای مؤسسات و افراد از اقتصادهای درحال‌توسعه باز می‌کند و به آن‌ها امکان می‌دهد شانس برابری برای داشتن یک پشتیبانی مالی مبنی بر رمز ارز از طریق توکن سازی داشته باشند.

چه چیزی به UMA ارزش می دهد؟

UMA ارزش خود را از ظرفیت فنی، فناوری، موارد استفاده و پذیرش جریان اصلی خود می‌گیرد. ارزش ذاتی ارز دیجیتال اوما از طریق فناوری نوآورانه و مرتبط بودن کاربرد آن است، به‌این‌ترتیب ارزش بازار UMA نیز می‌تواند تحت تأثیر قرار گیرد.

قیمت ارز دیجیتال اوما به عوامل زیادی بستگی دارد، ازجمله فعالیت تیم توسعه‌دهنده، ارتقاء و به‌روزرسانی، توسعه نقشه راه، مشارکت، سرمایه‌گذاران نهادی، ادغام، ویژگی‌های جدید و سایر اخبار و رویدادهای مهم.

چگونه از UMA استفاده کنیم؟

هرکسی می‌تواند از ارز دیجیتال اوما برای ایجاد دارایی‌های مصنوعی و دموکراتیزه کردن شیوه کار بازارهای مالی سنتی استفاده کند. پروتکل UMA یک محیط کاربرپسند ایجاد می‌کند که در آن کاربران می‌توانند به‌راحتی قراردادهای مالی ایجاد کنند و هر ارزش واقعی را به‌منظور ایجاد دسترسی به بازار جهانی توکن کنند.

شرکت‌کنندگان شبکه، ازجمله رأی‌دهندگان، همچنین می‌توانند بر اساس فعالیت خود و تعداد ارز دیجیتال اوما به خاطر رأی دادن و حمایت از حاکمیت شبکه، جوایزی کسب کنند.

نحوه انتخاب کیف پول UMA

نحوه انتخاب کیف پول UMA

UMA یک توکن مبتنی بر اتریوم است، بنابراین می‌توانید با خیال راحت آن را در کیف پول‌هایی که از توکن‌های ERC-20 و ETH پشتیبانی می‌کنند، مثل تراست ولت ، ذخیره کنید. نوع کیف پولی که انتخاب می‌کنید احتمالاً به مقدار ارز دیجیتال اوما که باید ذخیره کنید و قصد دارید با آن انجام دهید بستگی دارد.

کیف پول‌های سخت‌افزاری یا کیف پول‌های فیزیکی مانند Ledger یا Trezor امن‌ترین گزینه را برای ذخیره ارزهای دیجیتال با ذخیره‌سازی و پشتیبان گیری آفلاین ارائه می‌دهند اما آن‌ها به دانش فنی بیشتری نیاز دارند و گزینه گران‌تری هستند.

از کیف پول‌های نرم‌افزاری خدمات را ارائه می‌دهند و استفاده از آن‌ها رایگان و آسان است. آن‌ها برای دانلود به‌عنوان برنامه‌های گوشی‌های هوشمند یا کامپیوتر در دسترس هستند و می‌توانند نگه‌دارنده ارز دیجیتال اوما شما باشند.

همچنین کیف پول‌های آنلاین یا کیف پول‌های وب نیز رایگان در دسترس بوده و از چندین دستگاه با استفاده از یک مرورگر وب قابل‌دسترسی هستند. این کیف پول‌ها بسیار مورداستفاده قرار می‌گیرند و گزینه‌ای محبوب محسوب می‌شوند و نسبت به جایگزین‌های سخت‌افزاری یا نرم‌افزاری از امنیت کمتری برخوردار هستند.

ارزهای پیشنهادی:

سوالات متداول

ارز دیجیتال اوما چیست و چه هدفی دارد؟

اوما پروتکلی مبتنی بر شبکه اتریوم و منبع باز بوده که به افراد این امکان را می‌دهد تا قراردادهای مالی خود را به راحتی بسازند. هدف پروژه UMA تسهیل معماری غیرمتمرکز بوده که در این صورت بتواند دسترسی بازار جهانی به بازارهای DeFi را فراهم سازد.

اوما یک توکن مبتنی بر اتریوم بوده، پس به راحتی می‌توانید آن را در کیف پول‌هایی که از توکن‌های ERC-20 و ETH پشتیبانی می‌کنند، نگهداری کنید.

UMAUMA

IRTIRT

قیمت تقریبی یک اوما
171,935.12 usd
UMA/IRT

UMA

171,935.1200
IRT
اوما
5.28 %
UMAUMA

IRTIRT

قیمت تقریبی یک اوما
171,935.12 usd
حجم کل معاملات
2,629,348.43
حجم معاملات روزانه
461,304,648,435.80
رتبه در بازار
0
تغییرات
-5.28 %
کمترین قیمت
168,558.5680
بیشترین قیمت
183,407.6800
حجم کل معاملات 2,629,348.43
حجم معاملات روزانه 461,304,648,435.80
رتبه در بازار
0
تغییرات
-5.28 %

ارز دیجیتال اوما

ارز دیجیتال اوما یا UMA مخفف عبارت Universal Market Access است که به معنای دسترسی به بازار جهانی است. این ارز یکی از اولین پروتکل‌هایی بود که محبوبیت فزاینده مالی غیرمتمرکز پیدا کردم و همچنین یک توکن برجسته بود که توسط ارز دیجیتال اتریوم پشتیبانی می‌شد.

هدف UMA دسترسی به بازارهای غیرمتمرکز برای طیف وسیعی از کاربران است و از این طریق می‌خواهد هرکسی بتواند محصولات DeFi خود را بر اساس پروتکل بسازد. در این پست آموزشی از صرافکس قصد داریم در رابطه با اوما باهم به گفتگو بپردازیم.

ارز دیجیتال اوما UMA چیست؟

اوما یا UMA یک پروتکل منبع باز مبتنی بر شبکه اتریوم است که به هرکسی اجازه می‌دهد قراردادهای مالی خود را بسازد و دارایی‌های مجازی خود را ایجاد کند. هدف اصلی پروژه UMA، تسهیل معماری غیرمتمرکز است که بتواند دسترسی بازار جهانی به بازارهای DeFi را فراهم کند.

کلید پذیرش انبوه ارزهای دیجیتال تا حدی کاربردی بودن آن‌ها و موارد استفاده آن‌هاست. همان‌طور که بخش DeFi محبوب‌تر می‌شود، UMA قصد دارد بازار DeFi را برای طیف گسترده‌ای از کاربران در دسترس تر کند.

پروتکل ارز دیجیتال اوما به کاربران اجازه می‌دهد تا قراردادهای مالی مختلفی را برای موارد و اهداف مختلف ایجاد کنند و هر ارزش واقعی مانند معاملات آتی، CFD، دارایی‌های رمزنگاری و سایر مشتقات مالی را دیجیتالی کنند. این قراردادهای مالی می‌توانند خود تکمیل‌کننده، خود اجرا شونده و خود اجباری باشند.

ارز دیجیتال اوما UMA چیست؟

دارایی‌های مصنوعی یا مجازی یک نوع دارایی هستند که ارزش دارایی واقعی را تقلید می‌کنند. آن‌ها از طریق فرآیند نشانه‌گذاری ارزش‌های مانند یک دارایی فیزیکی ارزش واقعی به خود می‌گیرند.

ارز دیجیتال اوما چگونه کار می کند؟

برای ایجاد آسان و کاربرپسند دارایی‌های مجازی و طراحی روان قراردادهای هوشمند، ارز دیجیتال اوما بر یک مدل معماری پیچیده با دو جزء اصلی، طرح‌های قراردادهای مالی بی‌ارزش و خدمات غیرمتمرکز اوراکل تکیه می‌کند.

طرح‌های قراردادهای مالی بی‌ارزش شامل الگوهایی برای قراردادهای هوشمند مالی است که در UMA وجود دارد و به کاربران اجازه می‌دهد تا دارایی‌های مجازی را طراحی و توسعه دهند.

سیستم اوراکل همچنین دارای دو جزء اصلی است: سرویس اوراکل خوش‌بینانه و مکانیزم تأیید داده‌ها (DVM). DVM برای اختلافات و انحلال‌ها استفاده می‌شود، همچنین این مکانیزم با توکن های مصنوعی پس از انقضای قرارداد در صورت نیاز به تسویه‌حساب سروکار دارد. UMA به حامیان مالی و انحلال دهندگان به‌عنوان بازیگران اصلی شبکه متکی است.

بنیان‌گذاران UMA چه کسانی هستند؟

Universal Market Access به‌طور رسمی در سال 2018 راه‌اندازی شد و توسط هارت لامبور و آلیسون لو تأسیس شد. Lambur یک دانشمند کامپیوتر است که همچنین مدیرعامل و بنیان‌گذار Risk Labs است که مسئول توسعه پروژه UMA است.

لو به‌عنوان معاون گلدمن ساکس و دارای مدرک اقتصاد و مدیریت از MIT بود. قبل از تأسیس UMA، آلیسون لو به‌عنوان مشاور در One Daijo، پروتکل وام‌دهی مبتنی بر  شبکه بلاک چین اتریوم، کار می‌کرد. هدف اصلی این پروژه اعطای دسترسی به بازارهای غیرمتمرکز در مقیاس جهانی است و هرکسی را قادر می‌سازد تا دارایی‌های مصنوعی ایجاد کند.

ارز دیجیتال اوما چگونه کار می کند؟

خرید ارز دیجیتال اوما

خرید ارز دیجیتال اوما یکی از علاقه‌مندی افراد ریسک طلب است. این ارز، به عنوان یک ارز پرنوسان برای سبد سرمایه گذاری که با هدف تسهیل فعالیت در قسمت اقتصاد غیر متمرکز با ایجاد پروتکل است. پروتکلی که با UMA ساخته شود، سعی بر تسهیل بر ساخت قراردادهای هوشمند بر بستر شبکه اتریوم است.

اگر شما به دنیای ارزهای دیجیتال در سال اخیر نگاهی بیندازید، متوجه خواهید شد که ارز دیجیتال اوما و ارزهای این چنینی چه تاثیری بر میزان پیشرفت پروژه‌های دیفای و به طور کلی بر دنیای ارزهای دیجیتال داشته اند که سبب پذیرش عمومی و تنوع های بسیار شده است.

در دنیای ارزهای دیجیتال افرادی که اهل ریسک هستند، توانسته‌اند در بعضی مواقع سود بسیار زیادی به دست آورند و این شامل تمام ارزها از جمله خرید ارز دیجیتال اوما نیز می‌شود؛ این نکته در حالی است که اکثر افراد با معامله ارزهای دیجیتال دیگری همانند اتر، دوج کوین و غیره، سعی بر تشکیل حاشیه‌ای امن برای خود هستند.

تحقیقات نشان می‌دهد افرادی که بیش از حد معمول ارز دیجیتال اوما در کیف پول‌های خود نگهداری کرده‌اند، در ماه‌های اخیر بارها با خرید ارز دیجیتال اوما و انباشت آن، میزان دارایی‌های خود را افزایش داده‌اند. بهتر است بیش از این منتظر نمانید و به جذاب‌ترین بخش بازار ارزهای دیجیتال، یعنی خرید و فروش ارز دیجیتال اوما، نگاهی دقیق‌تر، عمیق‌تر و تحلیلگرانه‌تری بیندازیم. پس، با صرافکس همراه باشید.

خرید و فروش ارز دیجیتال اوما

ارز دیجیتال اوما، به عنوان یک ارز دیجیتال پیشرو در صنعت دیفای، تا به امروز توانسته جایگاهی مناسب برای خود در بازار جهانی بیابد. تنها 109 میلیون واحد ارز دیجیتال اوما موجود است و به دلیل اینکه عرضه آن محدود است، با گذشت زمان، تقاضا برای آن به دلیل کاربردی که دارد، بیشتر می‌شود.

خرید و فروش ارز دیجیتال اوما

ارز دیجیتال اوما می‌تواند بر اساس استراتژی‌های روانشناسی شما یک سرمایه‌گذاری خوب برای کسب سود باشد، این ارز که در حوزه دیفای فعالیت می‌کند سعی دارد با بهبود و ارائه پروتکل‌های کاربردی، ارزش خود را افزایش دهد؛ همین امر سبب شده است که UMA به عنوان یک ارز کاربردی در صرافی‌های بزرگ و معتبری همچون Binance, CoinBase, Gate.io و غیره، لیست شود.

کاربران ایرانی هم که به دلیل قرار داشتن در لیست سیاه وزارت خزانه داری آمریکا با تحریم شدن در صرافی های بزرگ، امکان خرید این ارز برای آن‌ها وجود ندارد؛ صرافی‌های ایرانی از جمله صرافکس با ارائه بازار خرید ارز دیجیتال اوما یا فروش آن سعی کرده اند که حصار تحریم ها را شکسته و همگام با دنیا به فعالیت نمایند.

نحوه فروش اوما در صرافکس

اگر که شما از قبل ارز دیجیتال اوما دارید، می‌توانید آن را در صرافی های ایرانی بفروشید و از دغدغه نقد کردن دلار و انتقال آن به حساب بانکی به دور باشید.

شما می‌توانید این ارز را از قسمت کیف پول شخصی خود انتخاب نمایید و پس از دریافت آدرس واریز، میزان ارزی که مدنظرتان است را به صرافی صرافکس انتقال نموده و آن را در بازار ارز دیجیتال اوما به فروش برسانید. اما در صورتی که از قبل در صرافکس ارز اوما خریداری کرده‌اید، می‌توانید آن را در بازار های معاملاتی ارز UMA به فروش برسانید.

 قیمت ارز دیجیتال اوما

ارز دیجیتال اوما جزو 200 کوین برتر بازار ارزهای دیجیتال است. قیمت ارز دیجیتال اوما را می‌توانید در بالا صفحه به صورت لحظه ای همگام با بازار جهانی مشاهده و به معامله آن بپردازید. ارز دیجیتال اوما به عنوان یکی از پیشتازان در حوزه دیفای انقلابی در دنیای دیفای به پا کرده است که در مقایسه با سیستم‌های مالی سنتی، توجه اکثر مردم را به خود جلب نموده است.

قیمت ارز دیجیتال اوما

به گونه ای که که بهای این ارز دیجیتال با گذشت حدود یک سال از شروع فعالیت خود، از محدوده 1 دلار به سقف قیمتی 33 دلار در 4/2/2021 رسید.

چه چیزی UMA را منحصربه فرد می کند؟

همان‌طور که از نام خود پیداست، ارز دیجیتال اوما UMA قصد دارد دسترسی به بازار جهانی ایجاد کند و به هرکسی ابزار و منابع لازم را برای ایجاد قراردادهای مالی خود و طراحی دارایی‌های مصنوعی اعطا کند. هدف اصلی، دموکراتیک کردن بازارهای مالی و کاهش موانع ورود از طریق پروتکل UMA است که به کاربران اجازه می‌دهد تا مشتقات بازارهای مالی سنتی را توکن کنند.

با پروتکل UMA، هرکسی می‌تواند دارایی‌های مصنوعی ایجاد کند و بهترین ارزهای دیجیتال، CFD و سایر مشتقات مالی را به توکن تبدیل کند. به‌این‌ترتیب، کاربران UMA می‌توانند به‌عنوان‌مثال، بدون داشتن دارایی واقعی، مالک ارز دیجیتال بیت کوین باشند.

با کاهش سد ورود کاربران به دنیای ارز دیجیتال، UMA راه را برای مؤسسات و افراد از اقتصادهای درحال‌توسعه باز می‌کند و به آن‌ها امکان می‌دهد شانس برابری برای داشتن یک پشتیبانی مالی مبنی بر رمز ارز از طریق توکن سازی داشته باشند.

چه چیزی به UMA ارزش می دهد؟

UMA ارزش خود را از ظرفیت فنی، فناوری، موارد استفاده و پذیرش جریان اصلی خود می‌گیرد. ارزش ذاتی ارز دیجیتال اوما از طریق فناوری نوآورانه و مرتبط بودن کاربرد آن است، به‌این‌ترتیب ارزش بازار UMA نیز می‌تواند تحت تأثیر قرار گیرد.

قیمت ارز دیجیتال اوما به عوامل زیادی بستگی دارد، ازجمله فعالیت تیم توسعه‌دهنده، ارتقاء و به‌روزرسانی، توسعه نقشه راه، مشارکت، سرمایه‌گذاران نهادی، ادغام، ویژگی‌های جدید و سایر اخبار و رویدادهای مهم.

چگونه از UMA استفاده کنیم؟

هرکسی می‌تواند از ارز دیجیتال اوما برای ایجاد دارایی‌های مصنوعی و دموکراتیزه کردن شیوه کار بازارهای مالی سنتی استفاده کند. پروتکل UMA یک محیط کاربرپسند ایجاد می‌کند که در آن کاربران می‌توانند به‌راحتی قراردادهای مالی ایجاد کنند و هر ارزش واقعی را به‌منظور ایجاد دسترسی به بازار جهانی توکن کنند.

شرکت‌کنندگان شبکه، ازجمله رأی‌دهندگان، همچنین می‌توانند بر اساس فعالیت خود و تعداد ارز دیجیتال اوما به خاطر رأی دادن و حمایت از حاکمیت شبکه، جوایزی کسب کنند.

نحوه انتخاب کیف پول UMA

نحوه انتخاب کیف پول UMA

UMA یک توکن مبتنی بر اتریوم است، بنابراین می‌توانید با خیال راحت آن را در کیف پول‌هایی که از توکن‌های ERC-20 و ETH پشتیبانی می‌کنند، مثل تراست ولت ، ذخیره کنید. نوع کیف پولی که انتخاب می‌کنید احتمالاً به مقدار ارز دیجیتال اوما که باید ذخیره کنید و قصد دارید با آن انجام دهید بستگی دارد.

کیف پول‌های سخت‌افزاری یا کیف پول‌های فیزیکی مانند Ledger یا Trezor امن‌ترین گزینه را برای ذخیره ارزهای دیجیتال با ذخیره‌سازی و پشتیبان گیری آفلاین ارائه می‌دهند اما آن‌ها به دانش فنی بیشتری نیاز دارند و گزینه گران‌تری هستند.

از کیف پول‌های نرم‌افزاری خدمات را ارائه می‌دهند و استفاده از آن‌ها رایگان و آسان است. آن‌ها برای دانلود به‌عنوان برنامه‌های گوشی‌های هوشمند یا کامپیوتر در دسترس هستند و می‌توانند نگه‌دارنده ارز دیجیتال اوما شما باشند.

همچنین کیف پول‌های آنلاین یا کیف پول‌های وب نیز رایگان در دسترس بوده و از چندین دستگاه با استفاده از یک مرورگر وب قابل‌دسترسی هستند. این کیف پول‌ها بسیار مورداستفاده قرار می‌گیرند و گزینه‌ای محبوب محسوب می‌شوند و نسبت به جایگزین‌های سخت‌افزاری یا نرم‌افزاری از امنیت کمتری برخوردار هستند.

ارزهای پیشنهادی:

سوالات متداول

ارز دیجیتال اوما چیست و چه هدفی دارد؟

اوما پروتکلی مبتنی بر شبکه اتریوم و منبع باز بوده که به افراد این امکان را می‌دهد تا قراردادهای مالی خود را به راحتی بسازند. هدف پروژه UMA تسهیل معماری غیرمتمرکز بوده که در این صورت بتواند دسترسی بازار جهانی به بازارهای DeFi را فراهم سازد.

اوما یک توکن مبتنی بر اتریوم بوده، پس به راحتی می‌توانید آن را در کیف پول‌هایی که از توکن‌های ERC-20 و ETH پشتیبانی می‌کنند، نگهداری کنید.

خانه

بازار

معامله

تبدیل

کیف پول