بازار پیش عرضه همستر

همستر رو قبل از لیست شدن بگیر!

پیش

خرید

پیش

فروش
ویگو سواپ

ویگو سواپ

WIGO

آخرین قیمت WIGO

1,324.8978 IRT

+
178.2205 IRT
+
15.54 %
(1 روز)
اطلاعات بازار WIGO
18,990.368K

IRT

22,936.5406M

IRT

117
+
15.54 %

کمترین قیمت

1,141.0149

IRT

بیشترین قیمت

1,327.5422

IRT

درباره ارز دیجیتال ویگو سواپ (WIGO)

خرید ویگو سواپ

رمزارز ویگو به صورت قابل توجهی مورد توجه کاربران ارزهای دیجیتال قرار گرفته است. ما در صرافی ارز دیجیتال صرافکس فروش و خرید ویگو سواپ را برای شما تسهیل کرده ایم و شما می توانید به راحتی با واریز تومان یا تتر به صورت آنی خرید ویگو را انجام دهید. همچنین شما می توانید بعد از خرید ویگو سواپ این ارز دیجیتال را روی کیف پول خود در صرافکس نگهداری کنید یا به کیف پول شخصی خود (مانند تراست والت) منتقل کنید.

ارز ویگوسواپ چیست؟

یکی از جذاب ترین حوزه های ارزدیجیتال دیفای (DeFi) یا همان اقتصاد غیرمتمرکز (Decentralized Finance) است.  ویگو سواپ یک صرافی غیرمتمرکز  در حوزه دیفای است که روی شبکه فانتوم فعالیت می کند. فعالیت اصلی این صرافی غیرمتمرکز تبدیل ارزهای دیجیتال به یکدیگر (روی شبکه فنتوم) با کارمزد کم (%0.19) است. در این پلتفرم شما می توانید ییلد فارمینگ (yield farming) کنید و بخشی به نام ویگو گلکسی هم از حوزه NFT پشتیبانی می کند.

خرید ویگو سواپ در صرافی ایرانی
خرید سریع ویگو سواپ از صرافی ارز دیجیتال صرافکس

نحوه خرید ویگو سواپ:

به 2 روش می توانید ویگو سواپ بخرید:

1- خرید ویگو سواپ در صرافکس (بدون نیاز به دانش درباره ارزهای دیجیتال)

شما می توانید  با واریز تومان یا تتر به صرافکس، بلافاصله آن ها را به ویگوسواپ تبدیل کنید. برای فروش رمزارز ویگو سواپ هم می توانید خیلی راحت برعکس این فرایند را انجام دهید و تتر یا تومان دریافت کنید.

2- خرید ویگو سواپ از خود صرافی ویگو سواپ (نیاز به کمی دانش فنی- برای افراد مبتدی توصیه نمی شود)

کار با صرافی ویگو سواپ سخت نیست. فقط کافی است شما رمز ارز فنتوم را تهیه کنید و به والت شخصی خود منتقل کنید؛ در والت خود ارز ویگو سواپ را اضافه کنید و سپس به صرافی ویگو سواپ رفته و کیف پول خود را به آن متصل کنید و فنتوم های خود را به ویگو تبدیل و موجودی ویگوسواپ را در والت خود مشاهده کنید.

 

هشدار: اگر در حوزه ارزهای دیجیتال آموزش کافی ندیده اید یا تازه وارد هستید به صورت کلی باید در استفاده از صرافی های غیرمتمرکز بسیار دقت بفرمایید. یک اشتباه کوچک (مثل وارد شدن به دامنه اشتباه و مشابه) در این قسمت، می تواندباعث خالی شدن کیف پول شما شود. پس حتماً قبل از کار با دیفای مطمئن باشید موارد امنیتی را رعایت می کنید.

 

انتقال ویگو سواپ به تراست والت:

شما با خرید ارز ویگو سواپ از صرافی ارز دیجیتال صرافکس امکان برداشت مستقیم به والت شخصی خود را دارید. برای این کار  می بایست ابتدا رمزارز ویگوسواپ را به تراست والت اضافه کنید. اگر با روش اضافه کردن توکن به تراست والت آشنایی ندارید، می توانید از بلاگ صرافکس آموزش گام به گام تصویری اضافه کردن ویگو سواپ به تراست والت را مطالعه کنید. بعد از اضافه کردن ویگو سواپ به تراست والت می توانید آدرس والت ویگو سواپ خود را دریافت کنید و در بخش برداشت رمز ارز ویگو در حساب کاربری خودتان در صرافکس آن را وارد کنید تا به صورت آنی به والت شخصی شما منتقل شوند.

آیا ویگو رمز ارز معتبری است؟

ویگو سواپ یک صرافی غیرمتمرکز است که از عمر فعالیت آن زمان زیادی نمی گذرد و به نظر می رسد در حال حاضر نمی توان قضاوت دقیقی درباره این رمز ارز داشت. چه بسیاری از پروژه ها و ارزهای دیجیتالی که در ابتدا بسیار معتبر به نظر می رسیدند و بعدا کلاهبردار از آب درامدند (مانند صرافی FTX و اکوسیستم LUNA) و بسیار پروژه هایی که آرام و بی سر و صدا در لبه ی تکنولوژی رمزارزها حرکت می کنند و ارزش می آفرینند.

از نکات امیدوار کننده ویگو سواپ می توان به سرمایه گذاری بنیاد فنتوم روی این پروژه نام برد. از طرفی بنیان گذاران این استارت آپ شناخته شده نیستند و نمی توان اطلاعات دقیقی درباره رزومه و فعالیت های قبلی آن ها داشت.

اگر در فکر خرید ارز ویگو سواپ هستید باید بدانید که جدا از موضوعات بالا، این رمز ارز هنوز حجم بازار(Market Cap) بسیار پایینی دارد و با ورود یا خروج سرمایه گذاران بزرگ آن می تواند دچار پامپ و دامپ های سنگین شود و شما می بایست با احتیاط با سرمایه خود رفتار کنید.

قیمت ارز ویگوسواپ

منبع اصلی برای قیمت ویگو سواپ بر مبنای دلار، خود صرافی غیر متمرکز ویگو سواپ است. شما می توانید قیمت لحظه ای ویگو سواپ را به دلار و به تومان در صرافکس مشاهده بفرمایید.

برای مشاهده سوابق قیمتی قبل از فروش و خرید ویگو سواپ هم می توانید از وب سایت های دیگری مانند دکس تولز و دکس اسکرینر استفاده کنید.

سوالات متداول

ارز ویگو چیست؟

ارز ویگو یا همان ویگو سواپ (WIGO) یک صرافی غیرمتمرکز(DEX) است که روی شبکه فانتوم کار می کند. حتما قبل از خرید ویگو سواپ به اندازه کافی درباره آن مطالعه کنید.

آیا ارز دیجیتال ویگو سواپ آینده‌ای دارد؟

ارز دیجیتال ویگو سواپ یک پروژه تازه کار است و هنوز برای جواب قطعی به این سوال کمی زود به نظر می رسد اما به نظر می رسد آینده این ارز دیجیتال تا حدی بستگی به موفق شدن یا شکست شبکه فنتوم در سال های پیش رو دارد. پس اگر برای خرید ویگو سواپ اقدام می کنید بهتر است قبل از آن درباره شبکه فنتوم و مزایا و معایبش و همچنین پروزه های دیگر روی این شبکه مطالعه کنید.

محاسبه قیمت WIGO

خرید
WIGO

WIGO

1 WIGO 1,338.1468 IRT
آخرین به روز رسانی در