بازار پیش عرضه همستر

همستر رو قبل از لیست شدن بگیر!

پیش

خرید

پیش

فروش
وو نتورک

وو نتورک

WOO

آخرین قیمت WOO

11,996.2 IRT

-43.3 IRT
-0.36 %
(1 روز)
اطلاعات بازار WOO
24,927.7K

IRT

305,564.3M

IRT

81
-0.36 %

کمترین قیمت

12,025.6

IRT

بیشترین قیمت

12,557

IRT

درباره ارز دیجیتال وو نتورک (WOO)

از زمان ظهور بیت کوین، فناوری بلاک‌چین با سرعت قابل توجهی رشد کرده و امروز اهمیت صرافی‌های ارز دیجیتال بر کسی پوشیده نیست. چند سال پیش پلتفرم‌های صرافی ارز دیجیتال به گستردگی امروز نبودند.

صرافی معتبر بایننس در جولای 2017 راه‌اندازی شد و در آن زمان صرافی غیرمتمرکز مانند یونی‌سوآپ یا بازارسازان خودکار (AMM) وجود نداشتند. کاربران اغلب، دارایی‌های دیجیتال خود را مستقیماً از سایر معامله‌گران در بازارهای همتا به همتا یا بوسیله معاملات خارج از بورس (OTC) مبادله می‌کردند.

اما در حال حاضر صدها صرافی رمز ارز وجود دارد و کاربر می‌تواند انتخاب‌های متفاوتی داشته باشد. یکی از این موارد وو نتورک (Woo Network) است که ویژگی‌های منحصربه‌فردی را به کاربران ارائه می‌کند. اگر می‌خواهید درباره ارز وو نتورک (WOO) بیشتر بدانید با ما همراه باشید.

وو نتورک (Woo Network) چیست؟

پروژه وو نتورک شامل سیستمی از خدمات مالی متمرکز (CeFi) و غیرمتمرکز (DeFi) است و به منظور فعال کردن نقدینگی بیشتر برای کاربران مختلف بازار کریپتو طراحی شده است. زیر‌ساخت این شبکه با استفاده از فناوری بلاک‌چین به معامله‌گران، صرافی‌ها، مؤسسات و پلتفرم‌های دیفای امکان دسترسی به نقدینگی بیشتر بازار و اجرای معاملات با هزینه صفر یا کم و سرعت بالا را فراهم می‌کند.

خدمات وو نتورک شامل صرافی متمرکز (CEX) WOO X، پیشنهادات مرتبط با دیفای تحت عنوان WOOFi ،Wootrade و استخر نقدینگی برای مشتریان سازمانی می‌باشد.

توکن بومی این شبکه وو نتورک (WOO) است که کاربران با قراردادن آن در صرافی دکس وو ایکس  هزینه‌های معاملات و محدودیت‌های نرخ معامله API را کاهش داده یا پرداخت می‌کنند. توکن وو در برنامه‌های دیفای نیز برای تامین نقدینگی از طریق ییلدفارمینگ یا به عنوان وثیقه برای اعطای وام و استقراض دیگر دارایی‌های دیجیتال مورد استفاده قرار می‌گیرد.

در آینده طبق برنامه‌ریزی تیم توسعه‌دهنده، دارندگان ارز وو نتورک براساس میزان و مدت در دست داشتن این توکن حق رای در مورد توسعه آینده شبکه را خواهند داشت.

بنیانگذاران ارز وو نتورک چه کسانی هستند؟

تیم موسس پروتکل وو نتورک شامل جک تان و مارک پیمنتل، بنیانگذاران کرونوس ریسرچ است. این شرکت که در سال 2018 تأسیس شده و متخصص در تجارت آربیتراژ است. Tan و Pimentel وو نتورک را در سال 2019 به‌عنوان Wootrade راه‌اندازی کردند. از آن به بعد این تیم مجموعه متنوعی از محصولات و خدمات را برای کاربران کریپتو منتشر کرده است.

در واقع، Kronos Research به عنوان ارائه‌دهنده نقدینگی صرافی WOO X عمل کرده و متکی بر نقدینگی عمیق پلتفرم برای جبران و کاهش ریسک‌ بازار کریپتوست. وو نتورک برخی از موسسات برتر را جذب کرده و حدود 30 میلیون دلار با حمایت Three Arrows Capital، PSP Soteria Ventures، Gate Ventures، QCP Capital و Crypto.com Capital جمع‌آوری کرده است.

ارز وو نتورک (WOO) چگونه کار می‌کند؟

ارز وو نتورک (WOO) چگونه کار می‌کند؟

همانطور که اشاره کردیک WOO Network و Kronos Research با استفاده از تجارت کمی و استراتژی‌های پوشش ریسک برای تجمیع و ادغام نقدینگی مشارکت دارند. این نقدینگی از برخی پلتفرم‌های تجاری متمرکز و نهادهای پیشرو یا از طریق شبکه‌های دیفای مانند اتریوم، بایننس اسمارت چین، آوالانچ و پالیگان جمع‌آوری می‌شود.

کاربران از طریق API یا از طریق رابط کاربری گرافیکی در WOO X و WOOFi به طور مستقیم به وو نتورک متصل می‌شوند. برخی نیز به طور غیر مستقیم از طریق پلتفرم های دیفای مانند اینچ وان یا پارا‌سوآپ به این شبکه متصل می‌شوند.

سازندگان بازار قادرند از وو نتورک به عنوان مکانی برای پوشش ریسک خود در بازار استفاده کنند. در این شبکه مدل کارمزد صفر و شرایط مطلوب ثبت سفارش‌ برای پوشش ریسک کم‌هزینه برای کاربران بسیار ایده‌آل هستند.

در صرافی غیرمتمرکز وو نتورک حجم معاملات تا حد زیادی رو به افزایش بوده است به عنوان یک نمونه در بازه اواسط سپتامبر سال 2021، حجم معاملات این صرافی طی ۲۴ ساعت به 2.5 میلیارد دلار رسید که بسیار قابل توجه بود.

چه چیزی ارز وو نتورک را منحصر بفرد می‌کند؟

وو نتورک نوعی پلتفرم بلاک‌چین است که امکان ایجاد برنامه‌های غیرمتمرکز و قراردادهای هوشمند را برای کاربران و توسعه‌دهندگان فراهم می‌کند. لایه‌های برنامه شامل میان افزار و هسته معماری سه لایه‌اند. دی‌آپ‌ها در لایه اپلیکیشن ایجاد و ارائه می‌شوند.

لایه Middleware یا میانی، مدیریت حساب، ذخیره‌سازی و ارتباطات را ممکن می‌کند و در نهایت، لایه Core یا هسته مسئول ایجاد ایمنی و اجماع شبکه است.

برخی از ویژگی‌های مهم که ارز وو نتورک و دکس WOO X را متمایز می‌کنند عبارتند از:

 • امکان ثبت سفارش‌های بزرگ برای مشتریان سازمانی: این مشتریان از سیستم تطبیق سفارش قدرتمند این شبکه استفاده کرده و بهترین نرخ‌ها برای تراکنش‌های آنها ارائه می‌شود.
 • اسپردهای پایین: تریدرها از استخر نقدینگی گسترده و موتور قدرتمند تطبیق سفارش وو نتورک بهره‌مند هستند و این شبکه تضمین می‌کند که بهترین قیمت را برای معاملات کاربران ارائه می‌کند.
 • کارمزد صفر یا منفی: وو نتورک هیچ کارمزدی در معاملات اعمال نکرده و به مشتریانی که به افزایش نقدینگی پلتفرم کمک می‌کنند با ارائه تخفیف پاداش می‌دهد.
 • فضای کاری قابل تنظیم: WOOFi که از ماژول‌های شخصی‌سازی فضای کاری برخوردار است، برای کاربران این امکان را فراهم می‌کند تا بتوانند تجربه معاملاتی خود را طبق نیازهای منحصر به فردشان سفارشی و شخصی‌سازی کنند.

پروتکل WOOFi چیست؟

WOOFi نوعی بازارساز خودکار مبتنی بر بایننس اسمارت چین است که از رویکرد Synthetic Proactive Marketing (sPMM) در محاسبه قیمت دارایی‌های دیجیتال استفاده می‌کند. WOOFi چهار ویژگی مهم و برجسته دارد که عبارتند از:

 • مبادله

در استخرهای نقدینگی WOOFi، تریدرها می‌توانند بین جفت‌ توکن‌های مختلف معامله کنند. برخلاف برخی بازارسازهای خودکار مانند یونی‌سوآپ در اتریوم، رویکرد sPMM بیشتر شبیه دفترچه سفارش یک صرافی معمولی است. این رویکرد قیمت‌ها را از صرافی‌های متمرکز مانند بایننس اسکن کرده و با استفاده از اوراکل‌های داده بازار وو نتورک، قیمت‌های مناسب را برای کاربران خود محاسبه خواهد کرد.

 • تجارت

ووفی استخرهای منفرد نقدینگی را به جای ترتیبات معمول دارایی دوگانه در استخرهای نقدینگی (LP)، ارائه می‌کند. WOOFi این دارایی‌ها را با ارائه پاداش به سرمایه‌گذارانی که دارایی‌ها را به  نقدینگی استخر می‌سپارند، مدیریت کرده و متعادل می‌کند.

 • درآمد

معامله‌گران در ووفی با سپرده‌گذاری توکن‌های LP از سایر دکس‌ها و دارایی‌های فردی خود، می‌توانند اقدام به فارمینگ کنند. سود حاصل به طور اتومات و مجدد در این خزانه سرمایه‌گذاری می‌شود که این مورد برای تریدرها بسیار جذاب است.

 • استیکینگ

دارندگان ارز وو نتورک قادرند توکن‌های خود را به اشتراک گذاشته و در پولی که از تجارت و درآمد ووفی کسب می‌شود، شریک شوند.

ارز وو نتورک و کاربردهای آن چیست؟

ارز وو نتورک و کاربردهای آن چیست؟

نشانه بومی شبکه وو نتورک، توکن woo است که در حکم عامل یکپارچگی محصولات و خدمات DeFi و CeFi این اکوسیستم است. ارز دیجیتال وو نتورک حداکثر عرضه 3 میلیارد توکن دارد و با توکن‌سوزی ماهانه به تدریج کاهش یافته تا زمانی‌که 50 درصد حداکثر عرضه از بین برود.

ارز وو نتورک امکان دسترسی به تجارت بدون کارمزد در WOO X، تخفیف‌های معاملاتی، استیکینگ، ایردراپ‌های WOO Ventures و ابزارهای مدیریتی را در وو نتورک فراهم می‌کند. برخی کاربردهای فعلی و آتی ارز وو نتورک در زیر شرح داده شده‌اند:

 • حاکمیت: سهامداران ارز وو نتورک در WOOFi و WOO X و هر کسی که حداقل دارای 1800 توکن وو در کیف پول دیجیتال خود باشد، می تواند در دائو وو پیشنهاد ارائه داده یا به پیشنهادات رای دهد.
 • استیکینگ: با استیکینگ توکن وو کاربران قادرند کارمزد معاملات خود را کاهش داده و حتی از معاملات بدون کارمزد استفاده کنند. معامله‌گرانی که در صرافی WOO X حجم معاملات بالایی دارند، می توانند به منظور کاهش محدودیت‌ها در معاملات و کارمزدها، اقدام به اشتراک گذاری رمز ارز وو نتورک کنند.
 • توزیع بازده: بخشی از ارز وو نتورک دریافت شده در سرمایه‌گذاری های اولیه پروژه WOO Ventures بین سهامداران آن در صرافی WOO X توزیع خواهد شد. بعلاوه کاربران می‌توانند ارز وو نتورک خود را در WOOFi به اشتراک گذاشته و از کارمزد محصولات Swap و Earn سود بدست آورند.
 • تامین نقدینگی و ییلدفارمینگ: افراد قادرند از رمز ارز وو نتورک خود برای ورود به استخرها و مزارع نقدینگی در سوشی‌سوآپ، یونی‌سوآپ و پنکیک‌سوآپ استفاده کنند.
 • ارائه وام و استقراض: می‌توان از ارز دیجیتال وو نتورک به عنوان وثیقه برای وام‌ استفاده کرد یا به دیگر کاربران آن را قرض داد.
 • تجارت اجتماعی: در آینده این پروژه، سهامداران ارز دیجیتال وو نتورک قادر خواهند بود استراتژی‌های معاملاتی حرفه‌ای را از سایر تریدرهای برتر تقلید کنند.
 • توکن‌سوزی: وو نتورک ماهانه 50% از درآمد پلتفرم را جهت خرید دوباره و از بین بردن توکن WOO صرف می‌کند.

چرا و چگونه ارز وو نتورک را بخریم؟

اصولا معامله‌گران برای کاهش کارمزد معاملات خود و دریافت تخفیف‌ در صرافی WOO X تمایل خرید ارز دیجیتال WOO دارند. برخی نیز برای کسب جوایز ارز دیجیتال از طریق ییلدفارمینگ ممکن است رمز ارز وو نتورک خریداری کنند. کاربران دیفای ممکن است توکن وو نتورک را به منظور وثیقه برای وام دادن و استقراض دارایی‌های دیجیتال بخرند.

این توکن یک انتخاب مناسب برای کسانی است که مایلند در مدیریت وو نتورک در آینده شرکت کنند. رمز ارز وو نتورک برای معامله در برخی از صرافی‌های ارز دیجیتال فهرست شده است از جمله: بایننس، کوکوین، یونی‌سوآپ، بیت فینکس، هیوبی و… .

جمع بندی

وو نتورک نوعی از پلتفرم بلاک‌چین است که امکان ایجاد دی‌آپ‌ها و قراردادهای هوشمند را برای کاربران فراهم می‌کند. کاربرانی که امنیت صرافی و دسترسی به توکن هایی که در پلتفرم های دیفای لیست نشده اند، برایشان در اولویت است، میتوانند وو نتورک را به عنوان بهترین گزینه انتخاب کنند.

در واقع این پروژه از معدود پروژه‌هایی است که خدمات CEX و DEX را با هم ادغام و ارائه می‌کند. ارزوو نتورک ازجمله پلتفرم هایی بود که از زمان ظهور خود در کریپتو، به سرعت میان تولیدکنندگان محتوا و کاربران به شهرت رسید و ازطرف افرادی که به دنبال پلتفرمی منحصربه‌فرد در شبکه‌های اجتماعی بودند برگزیده شد. در نهایت اگر قصد کاوش عمیق‌ در فناوری بلاک‌چین را دارید، بهترین گزینه برای شما این پروژه خواهد بود.

سوالات متداول

چه کسانی بیشتر از خدمات ارز وو نتورک سود می‌برند؟

اغلب مشتریان سازمانی با استفاده از وو نتورک می‌توانند سفارش‌های عمیق‌تری نسبت به صرافی‌های متمرکز ثبت کنند و کارمزد خود را کاهش داده و یا صفر کنند.

ویژگی‌های اصلی ارز وو نتورک چیست؟

امکان ثبت سفارش‌های بزرگ برای مشتریان سازمانی، کارمزد صفر یا منفی، اسپردهای کم و فضای قابل تنظیم در ووفی.

محاسبه قیمت WOO

خرید
WOO

WOO

1 WOO 12,116.2 IRT
آخرین به روز رسانی در